Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babátok átalussza...

Egy éves babátok átalussza (már) az éjszakát, úgy, hogy nem ébred fel enni-inni, stb?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves és éjszaka-hajnalban 4-6-szor ébred mostanában! Szopizni csak hajnali 5-6 között szokott, de előtte többször ébred. Iszik vizet, vissza kapja a cumiját, ha kell bekenem az ínyét és vissza alszik (vagy nem!). Táplálót vacsorázik, jól ki is fárad az esti alvás előtt, de hiába, az éjszakák mégis zűrösek!

Mi a tapasztalatotok éjszakai alvás terén? Este mikor fekszik, majd reggel mikor ébred a babátok?


2011. aug. 3. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem épp 1 éves kora óta alussza át az éjszakát. este kb.fél8kor alszik, reggel 7-8ig csönd van.


3 éjjel volt, amikor ébredt, olyankor megszoptattam vagy ínyét kentem be Dologéllel.

most 1 év+1hós

2011. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyik lányom 6 hetes korától átaludta, a másik 20 hónapos korától (amikor elválasztottam).

Gyerekfüggő szerintem erősen. :o)

2011. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szia.Sajnos semmi okosat nem tudok mondani csak hogy az én babám 6-hónapos és 1 hónapja ugyanezt csinálja.Már hulla vagyok eddig sem aludta át egyszer sem az éjszakát,de 1 hónapja kikészít ezzel már nem 3-szor hanem van mikor 6-szor is felkel éjjel és van hogy 1-órákat fennt is van mindegy hogy mennyit nem alszik este elött.Már jó lenne tudni hogy mi ez de azóta le sem lehet rakni játszani sem.Állandóan kézben lenne.Megtudlak érteni.Kitartás
2011. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, két hét múlva lesz 1 éves a lányom, és éjjel 2x-3x ébred, szopizással visszaalszik. Este 7-8 között alszik el, reggel fél 6-6 között ébred.
2011. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom 6 hetes korától a kisebbik pedig úgy 10 hós korától alussza át az éjszakát. Este 9-kor fekszenek, és fél8-8-kor kelnek fel mind a ketten (a kicsi 1,5 a nagy 3,5 éves most) Szerintem a frontok is megviselhetik a kicsiket ám, lehet csak az okozza. Vagy fogzás? Nálunk az őrlők áttörése előtti éjszakák voltak ilyen gyakran-ébredősek.
2011. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk így alakult:

6 hetes korától kb 4 hónapos koráig átaludta, majd 1x kelt. Aztán 8 hónapos korától (júni-nagy melegek nyáron) nagyon sokat felkelt éjjelente és alig akart elaludni. 13 hónapos korától ismét átaludta az éjjeleket 21 hónapos koráig. Most 22 hónapos, és ismét felkel éjjel néha.

A kishugi 5 hónapos, 5 hetes korától 4 hónapig átaludta az éjjeleket, most Ő is felébred enni 1szer.


Ez mindig változik (fogzás, időjárás, fejlődési ugrás....stb).

2011. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13 hónapos lányom minden áldott éjszaka éjféltől 4x6x kel,már nem szopik,csak vizet kér meg cumikát 7 HÓNAPOS KORA ÓTA CSINÁLJA!!!!!!:(((Kész vagyok !!!!
2011. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 12 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Este 8-tól reggel 6-ig. Ha nem otthon alszunk (nyaralunk, rokonoknál, barátoknál vagyunk), akkor az első este 1-szer ébred inni, de utána megint átalussza az egész éjszakát. 7 hónapos most
2011. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Csak reménykedni, bizakodni tudok, hogy egyszer majd csak az én kisfiam is átalussza az éjszakát! Igyekszem jól kifárasztani estére, tápláló vacsorát kap, kialakult esti kis "szertartások" vannak már.....de minden hiába!
2011. aug. 3. 20:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem alusszák át. :-( 10 nap múlva 1 évesek az ikerfiaim, és nagyon sokszor kelnek(6-8 alkalommal fejenként), és csak szopival alszanak vissza. Nagyon várom már hogy egyszer aludhassak egybe 2-3 órát.

Este 8 fél9 fele alszanak el, és reggel fél6kor kelnek. Onnan már cicivel se alszanak vissza. :-(

2011. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!