Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is csinált ilyet?

Más babája is csinált ilyet?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiam kb 4 hónapos kora óta csinálja ha háton van, hogy jár a lába de olyan gyorsan mintha futna.Ha hasra fordítom akkor viszont esze ágában sincs se kúszni se mászni mindenhová vagy elgurul vagy háton megy oda úgy, hogy a nyaka majdnem kifordul néha rossz nézni.ülni csak úgy ül ha felültetem akkor is csak pár másodpercig és már indul is a forgás.A kutyázás nagyon megy de csak ennyi.Kezdjek aggódni szerintetek?
2011. aug. 3. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, ez nem a kérdezőnek szólt, hanem az egyik válaszolónak. Bár én a kérdező helyében is elvinném szakemberhez a babámat, de nyilván mindenki maga tudja.
2011. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nem megbántani akarlak de szerintem ebbe te is benne vagy :S

nem szabad felültetni sem felállítani, sem segíteni neki. ha nem ő egyedül csinálja, megterheli vele a gerincét, pl. ezektől a kis időkre felültetésektől elgörbülhet a gerince, az állás meg nagyon veszélyes lehet ha még nem kúszik-mászik mert attól erősödik meg a háta ami megtámasztja a gerincét.


lusta baba nincs,, csak okos, tudja, hogy nem kell küzdenie, anya majd felülteti, felállítja.

vidd el dévényre, mutat neked tornát amivel segítheted a mozgását és megtanulhatod úgy megtornáztatni, hogy erősödjön :)

2011. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem egyformán fejlődnek a babák, de 8 hónaposan kúszni, egy évesen mászni tudni kell már...És igen az se normális, hogy húzza az egyik lábát, főleg nem vicces.
2011. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem húzza a lábát!
2011. aug. 4. 09:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Az öcsém is húzta az egyik lábát, de soha semmi baja nem volt belőle. világéletében mozgékony, sportos csávó volt, mára huszonéves tűzoltó, szóval a mai napig sportos és tesiből az egyik legjobb volt. bár lehet, ő kivétel, de fejlesztésre, tornára sose kellett hordani. az azonban igaz, hogy nagyon nehezen tanult és diszlexia-diszgráfia gyanús volt :-(
2011. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha kóros lenne a lábhúzás nem pedig kényelem azt már kiszúrta volna dokinőnk. Hiszek neki! Szeptember elején megyünk státuszra, megemlítem újra neki és ha azt javasolja megnézetem.
2011. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!