Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki dévény tornára viszi a babáját?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi már nem járunk (27 hónapos a fiam), de kb. 4 hós korától fél éven keresztül hordtuk. Ha így is érdekel, és kérdésed van,szívesen válaszolok.
2011. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi fél éves korától járunk, havonta egyszer, mert sajnos nem tud hamarabb időpontot adni, most 10 hónapos.Enyhén hypoton, lassan, nehézkesen halad a mozgásban.Rengeteget erősödött a torna óta, minden alkalom után produkált valami újat.6 hónapos koráig mindent időben csinált, és bár a gyerekorvosunk szerint semmi gond az izmaival, én anyaként éreztem, hogy valami nem stimmel.Utált hason feküdni,és még 6 hónaposan is csak alkarra támaszkodott hason.Amióta járunk, megtanult a kezére támaszkodva és kapaszkodva ülni, előtte is forgott, de nem így.Nem lehet követni, úgy gurul.2 hónapja kúszik, és pár hete a lábával már mászik.A térdeit pakolgatja egymás után, csak a karját nem viszi hozzá.Mi a kérdésed ezzel kapcsolatban?
2011. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Küldtem privit!Köszi a válaszokat!
2011. aug. 4. 08:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is hypotoniával született, 2 hónapos kora óta hetente járunk Dévény tornára, rengeteget erősödött azóta. Most 6 hónapos.
2011. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiammal 3 hónapos kora óta járunk (nem tartotta a fejét, utált hason lenni) minden héten, most 9 hónapos. Feszes az izomzata.

A nyaka, lábai sokat alakultak, de a mozgásban nagyon ráérős azóta is. Forogni a torna ellenére csak 6 hónaposan kezdet el, 7 hónaposan kúszott, most próbál mászni, feláll néha és próbál ülni.

2011. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
feszes izmok miatt 4 hónapos kora óta járunk. most lesz 9 hónapos, a fejlődés hatalmas. kapaszkodva képeget és néha egyedül megáll a lábain
2011. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!