Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogy néz ki a napja...

Kinek hogy néz ki a napja étkezés szempontjából 2hónap hozzátáplálás után?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Ezt a kérdést 8-szor olvastam el, de mégse értem. Mi a konkrét kérdés???
2009. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arra vagy kíváncsi, hogy hányszor adok neki a tejen v. tápon kívül mást? A lányom anyatejes, délben kap szopi után főzeléket vagy gyümölcsöt. Más étkezést még nem pótoltam neki, csak szopik.
2009. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mi 6 hete eszegetünk szilárdat, 7-kor tejcsi, 10-kor rizspelyhes gyümi,1 fél 2 felé főzelék, 5-6 között tejpép, este8-9 vacsi tejcsi. 7 hosak vagyunk.
2009. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen arra lennék kíváncsi hogy hányszor teszitek mellre illetve mit, mikor és mennyit kap mást?
2009. ápr. 9. 09:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kislányom 8 hós,anyatejes, 2 hónapja kezdtük a hozzátápit. 1 éves koráig még többször teszem cicire (ez már amolyan desszert), illetve a 10 órai is kimarad.

7 -szopi; 11- főzi; 12- szopi; 15-szopi; 16-gyümi; 19-vacsiszopi

2009. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lányom nemsokára 8 hónapos lesz, hat hónaposan kezdtem a hozzátáplálást. Viszonylag hamar kialakult egy stabil étkezési rend (sokkal könnyebben, mint amikor még csak szoptattam). Tehát reggel 8-kor 100 ml tápszer, 12-kor főzelék és gyümölcspép (kb. 150 g), utána 1-fél kettő körül 100 ml tápszer, 5-kor tejpép, 8-kor 100 ml tápszer. Mivel már hat foga van, ezért napközben már csak egyszer-kétszer szoptatom, nassolásként, vagy ha nyűgös, illetve éjszaka, ha felébred. A hétvégére tervezem a hús bevezetését: reményeim szerint ezáltal laktatóbbá válik a déli kaja, és egy idő után elhagyható a kora délutáni tápszer.
2009. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 5 hós múlt,5x eszik 1 nap,ebből 1x eszik gyümi v. főzeléket.Utánna ő már nem szopizik.Nekünk ez f6-6-ra tehető,mert az esti szopi f10 örül van.Utánna ő alszik reggel 5-6-ig.
2009. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!