Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tanulni szeretnek gyed...

Ha tanulni szeretnek gyed mellett valoban ingyenes lenne? Irnatok nekem errol reszletesebben! Vannak valamilyen feltetelek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 15:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nappalin csinálom a főiskolát gyesen... Lehet, eddig nem szóltak, hogy nem lehet.

Egyedül az óralátogatás miatt nem kedvező.

2011. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

[link]

itt pl az első tandíjmentes... nappalin 22.(23.életévig) estin 18felett korhatár nélkül... mentesség lábjegyzetben, felvételi tájékoztatóban.

bocsi off

2011. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ugyanúgy nem lehet nappalin tanulni gyed mellett mint dolgozni sem, ha nappalis vagy csak gyesre vagy jogosult.

azért írtam, hogy szerintem jogosan mert ha pl. reggel 7kor elmész az iskolába, és du.4-kor érsz haza akkor nem a babáddal foglalkozol ugyebár :/

2011. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15.44-es vagyok. Neten megnéztem nagyon sok iskolát és szinte mindnél ugyanaz a tapasztalat. A banki ügyintézőt amit írtam azt is neten találtam, de ott már telefonon is érdeklődtem, így tudok pontosabb infókat.
2011. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17.40-es. ha már van diplomád, akkor elúszott a maradék négy ingyen féléved.
2011. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A volt csoporttársaimat most vették fel, ingyen.(bár mesterképzésre, úgyhogy lehet h az egy másik kategória akkor már)
2011. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, mesterképzésre mehet
2011. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!