Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki amikor előbukkan...

Hogy néz ki amikor előbukkan a kis fog?

Figyelt kérdés
eddig azt hittem egy csík látható az ínyén és akkor már nincs sok hátra és jön a fog. ma azt hallottam, csak apró recék kezdenek először kibújni. ez igaz?
2009. ápr. 9. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Hello!Nekunk mar 2fogacskank van:)Es en amit eloszor lattam,az egy apro kis feher pontocska volt:)Amit megkocogtattam ovatosan egy kanallal,es amikor meghallottam a hangajt,tudtam,hogy ez bizony egy fogacska!De mielott meglattam volna azt a pici pontot,az egesz inye nagyon feher volt ott ahol alatta volt a foga:))

Egy fel eves kis fiu anyukaja vagyok!!:)

2009. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden fogon apró recék vannak, ez az, amit Te is érzel majd. A későbbiekben lekopnak a recék a használattól, így lesz egyenes a fog :)
2009. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM SZÉPEN! NEKÜNK MÁR 3 HETE 2 FEHÉR CSÍK VAN KÖZÉPEN. SZENVED IS RENDESEN SZEGÉNYKÉM! MÁR NAGYON JÓ LENNE, AH KIBÚJNÁNAK!!!! MINDEN REGGEL LESEM NEKI, DE SEMMI VÁLTOZÁS!

19 KISFIÚ:)

2009. ápr. 9. 14:39
 4/6 A kérdező kommentje:
MÁRMINT 19 HETES KISFIÚ:)
2009. ápr. 9. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Eltűnik az inyperem és teljesen legömböjödik. Elöszőr felreped a bőr, pici rés, aztán minden nap egyre szélesedik egy csíkban és aztán már kinn is vannak a recék.
2009. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon gyorsan történt. Tegnap még semmi nem látszott az ínyén. Ma pedig már kocog :) Persze csak egy kis cakk van kint, de az már fog!!! Gondoltuk, hogy jön, mert patakokban folyik a nyála és kicsit nyügi is, de eddig én azt hittem ez hosszabb lesz. Az én lányom 5 hónapos lesz hétfőn.
2009. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!