Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nap mennyi időt szükséges...

Egy nap mennyi időt szükséges a levegőn tölteni?

Figyelt kérdés
Kisfiam nem bírja elviselni a babakocsit,mert még nem ülhet, fekve meg nem lát semmit és ordít, ezért csak teraszra tudok vele kimenni, általában30-40 percet. Alig várom, hogy felüljön!!!!!! :) Ha vmibe bele tud kapaszkodni már felhúzza magát, de ülni nem tud. 4,5 hós
2011. aug. 5. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amennyit csak lehet. A friss levegő jót tesz neki (legalábbis nemárt).

Egy tipp: Akkor vidd el sétálni amikor alvásidő van, lehetőleg egy parkba, vagy valami csendesebb helyre. Közben szépen elalszik és így sokat lehetsz vele levegőn.

2011. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem alszik napközben..........
2011. aug. 5. 11:53
 3/11 anonim ***** válasza:

30 perc 4,5 hósnak szerintem nagyon kevés.

mi mikor ennyi idős volt a babám 3-4 órát sétáltunk.

picit megemelheted a babakocsit, éppen, hogy kilásson vagy tedd bele a hordozót és abba ültesd be, esetlen kenguru.

vagy ha ennyire nem megy, fogj egy nagy pokrócot, vidd le a házatokhoz közeli kis füves placcra, terítsd le és fektesd rá... :)

2011. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

előző. csak még annyit, hogy hogy a nem alvásnak is köze van a levegő "hiányához".

mikor látod, hogy fáradt menjetek pár kört a ház körül, lehet elalszik a friss levegőn :)

2011. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az enyém is végig ordított, ha felébredt. Addig tudtunk sétálni, amíg aludt. Nehezítette a dolgot a kétéves tesója, aki egész nap kint lett volna.
2011. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi kb 2 órát szoktunk,2,5 hónapos.Mostmár szereti,az elején ő is utálta,de ez nem kedv kérdése,szüksége van a levegőre.
2011. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ÉVI-Zéti válasza:
Majdnem 2-hó babámal délután 3-orát sétálunk délelöt kiteszem az erkélyre hogy halagyak a házi munkával is végig alszik jobban mind a kiságyba
2011. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az nagyon kevés a 30-40 perc. Az is fura, hogy 4,5 hósan nem alszik napközben (legalábbis nekem, mert a 4 évesem is alszik még napközben, nem hogy a kicsi). nem lehet, hogy pont azért, mert keveset van levegőn? 4,5 hósan meg szerintem már nem annyira kicsi, nyilván nem szabad ültetni, de egy vastagabb pléddel ha megtámasztod a hátát az nem árt, és ki is lát.
2011. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2 és fél évesem kisfiam is alszik délután, furcsa, hogy a Te babád nem alszik...

Akár a babakocsiban is alhatna. Ha szeret hason feküdni, aludni, séta közben is alhat. Ha jó idő van, akár órákat is kint lehettek, vagy egy fél napot is.

2011. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 4,5 hós, az utóbbi 1-2 héten picit többet alszik napközben, de amúgy ő is csak 2x fél órát aludt. Most mondjuk 3x felet. És ő sincs el a babakocsiban, ordít. Én már bele se teszem, kendőzünk, az nagyon bejött. Általában el is alszik benne és utána már vagy le tudom rakni, vagy sétálgatunk. Te nem vagy még kikészülve attól , hogy csak napi 30-40 percet vagy kint?
2011. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!