Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál a krumplinál...

Hozzátáplálásnál a krumplinál tartunk. Nem eszi meg sem önmagában, sem almával, sem banánnal. Van valami egyéb ötletetek, hogy hogyan csináljam meg neki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajában sült krumplit próbáltad már? Ha sehogy nem kell neki akkor hagyd egy ideig. Próbálj mást. Az enyém az almával volt így. Már 2 éves lesz de még csak most kezdi kóstolgatni, eddig még arra sem volt hajlandó. Az a fontos, hogy minél többféle kaját megismertess vele és majd ő kiválasztja amit szeret. Ne koncentrálj egy félére túl sokáig.
2009. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagyis most kezdtétek a főziket? Mióta próbálkozol? Mert kell egy-két nekifutás, mire elfogadja:) krumpli-srépa, krumpli-sütőtök nagyon finom, ha nincs kedved magad csinálni, hippes vagy nestlés hamik között találsz!
2009. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

6 hós, a gyümiket 3 hete esszük, a múlt héten kezdtük a zöldségeket - sárgarépa, sütőtök az nagyon megy.

Megpróbálom akkor ezekkel kombinálni vagy héjában sütni, ahogy javasoltátok! Köszi!

2009. ápr. 9. 16:14
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

anya nekem a következőképpen csinálta annak idején!

a krumpli vizébe egy nagyon pici kolbász darabot tett, épp csak egy leheletnyit. attól lett némi "íze" és egyből meg is ettem.

2009. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
alma-körte-krumpli, úgy megette meg banánnal is. 1 krumplihoz tettem 1 banánt, illetve 1-1-1 alma-körte-krumpli. Sütőtök-alma-krumpli. Ilyenek. Az a baj különben h a krumplinak domináns liszt íze van, próbálj meg kevesebbet rakni bele.
2009. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Krumpli-őszibarack-alma úgy eszi a lányom,mint kacsa a nokedlit,de a többi is jó.Keverd azzal ami nagyon izlik neki.
2009. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én tejbe tettem neki igy jó híg lett és ne a krumpli íze dominált,majd fokozatosan egyre sűrűbbre csináltam.
2009. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! En igy keszitem neki a fozelekeket: sargarepa, feherrepa, krumpli, es vagy spenot, vagy karalabe, vagy karfiol, ezeket megfozom, hagyom kicsit elfoni a vizet, kulon husit fozok. Miutan minden megfott, ossze turmixolom az egeszet. Imadja.
2009. ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2009. ápr. 10. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!