Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM kupon kérdés? Hogy is van ez?

DM kupon kérdés? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Valahogy elvesztettem a fonalat ezzel az akciós DM kuponokkal kapcsolatban amire itt sok anyuka vásárolja a pelenkát.


Van lila színű pontgyűjtő kártyám, amire néha kiváltom a 15%-os kuponfüzetet (amiben letéphető kártyák vannak különböző termékekrőlill. az első kártya mindíg a vásárlás végösszegéből ad 15 % kedvezményt)de én ebben még pelekakupont nem találtam :(


ti hogy csináljátok?


2011. aug. 5. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz, az a 150 pontos kuponfüzet. Az 50 pontosban van egy JOKER kupon, ami az általad választott termék árából levon 25%-ot, emellé ki lehet váltani a 15%-os végösszegit, így a pelus 40%-kal lesz olcsóbb.
2011. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szokott küldeni a Dm külön babás kuponokat, azokat gyüjtik össze az Anyukák! Plusz mellé a 15% végösszegű kedvezmény kupont!

Én nem használom fel a pelenkás kuponokat, hanem a babás ismerősöknek szoktam odaadni:)


Üdv két gyermekes Anyuka.

2011. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jól írták.Én mondjuk nem a 150pontos kuponfüzetet válltom kia vásárlás végösszegből lejövő 15% kedvezményes kuponnal,hanem mindig 50 pontos füzetet váltok ki és az abba lévő 25% jokerrel veszek pelenkát.Egyszerre 2 pelust veszek mindig így 2x50pontosat kérek.Valamikor küldenek postán vásárlási kedvezményt 15%-al akkor meg beváltom azt is.A bababónuszt csak a gyermeked 1 éves koráig vállthatod ki a születési anyakönyvi kivonat kell csak hozzá amit ők lefénymásolnak és kitöltesz egy papirt.
2011. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi csajok :)


pont ma megyek a DM-be. Bababónuszról már lecsúsztunk, azt tudom. Akkor az 50 pontos füzetet váltom be én is.

2011. aug. 5. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem még soha nem küldött a dm kuponokat pedig van kártyám is..
2011. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!