Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dominik nevet kisfiatoknak...

Dominik nevet kisfiatoknak miért adtátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 18:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
egyértelműen azért mert ez tetszett....és nem érdekel hogy tucatnév,manapság nincs olyan név ami nem az lenne.Nem úgy választok nevet hogy kikeresem hogy mi tucatnév mi nem,és azt adom amit kevesebben adtak,hanem ami NEKEM TETSZIK,lehet belőle 10millió ha nekem az tetszik.
2012. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igazad van utolsó. Egyébként 2 éve ha lányom született volna akkor a Jázmin nevet adtam volna neki. Ma már nem, mert egyre több van belőle. Szerintem igazából előbb-utóbb mindegyik névből "tucatnév" lesz. Most szerintem a Zsombor, Nimród, Zalán a "tucatnevek".
2012. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2013. januárjában született a kisfiúnk. Nekem több fiúnév is tetszett, de férjemnek csak ez. Bölcsibe ő van egyedül Dominik, ami másik faluban van. A mi falunkban is egyedül van a kisgyerekek között ezzel a névvel. Nekünk most is nagyon tetszik.
2015. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!