Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet a 6hós kislányomat...

Hogy lehet a 6hós kislányomat leszoktatni a hisztiről?

Figyelt kérdés
ahogy lerakom a járokába rögtöm ordit ha eljövök nincs meg sehol egyedül.kinővik a hisztit?
2009. ápr. 9. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
szoktatás ! rá kell száni az ídödet :lerakod a kiságyba picit játszol vele hogy ne érezze büntetésnek ,majd ott hagyod pár percre ,vissza mész beszélsz hozzá és ujbol elmész mellöle .Mesziröl is beszélsz neki v. énekelsz gondolom ö sírni fog . De ezt többször csináld naponta és megfogja szokni .
2009. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk ugyen ez van!8hós akislányom, de nem lehet hagyni 1mp se.ha leteszem a járókába és elmegyek mellette hisztériás rohamot kap, szószerint!!!

Ha valaki másnál van és felé megyek de nem veszem el ue!

Ha rámászik hogy vegyem fel és nem, akkor veri magát az ágyhoz a kezét is!!!Egyre rosszabb.Szerintem olyan szinten el van kényeztetve, hogy kizárt hogy ez elmúlik!!!

Sokszor nem bírok vele!!

2009. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi, a hisztikorszak majd másfél-kétéves korban jön!

Foglalkozz vele, ne akard, hogy már most feltalálja magát.

2009. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy 6 hónapos baba még hírül se tudja mi az a hiszti. Majd kétéves kora környékén ...na az már majd okoz fejtörést, és némi találékonysággal fel kell szerelned magad.

Tanácsolom hogy egy gyermeknevelési könyvet olvass el, főképp ami a csecsemő pszichés fejlődését követi nyomon!!

2009. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor azt minek neveznétek amit az én (szintén 6 hós) kisfiam csinál? Beteszem az ágyába,abban a másodpercben üvölt ahogy a torkán kifér,közben emeli a fenekét és feszíti magát! Ez mi ha nem hiszti?! Tudom,hogy lesz később cifrább is,de kíváncsi lennék,hogy ezt minek neveznétek!
2009. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak írom: Szia! Szerintem nem hiszti, mi is ennyi idősek vagyunk, és a lánykám is szokta "ezt a módszert" alkalmazni.Főként ha altatni akartam, mert félt, hogy otthagyom, de ha újra felvettem megszeretgettem, és utánna letettem már nem csinálta.Van amikor sír, ha látja hogy kimegyek a szobából, ilyenkor kiviszem magammal oda ahová megyek, ott adok a kezébe valami érdekes dolgot ami nincs a szobában, pl. fakanalat a konyhában, és előszeretettel veri vele a kompot, nagy örömmel. esetleg próbáld meg te is, bár tudom, hogy néha nehéz és elfogy a cérna.

Boldog babázást!

2009. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen,alvásnál van nálunk is ez. Ha kiveszem abbahagyja,de aztán kezdi előröl... Ki szoktam magammal vinni a konyhába,de ilyenkor általában 1-2 percnél tovább ott sem köti le semmi. Olyan tehetetlennek érzem magam ilyenkor. Ráadásul semmilyen segítségem nincs. :( Azért köszi a tippet! :)

Neked is boldog babázást! :)

2009. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy egy 6 hónapos baba hisztizne. Érdemes neten utána olvasni, hogy egy ilyen idős babának még elemi szükséglete, hogy egyfolytában az anyukájával legyen. Nem véletlen, hogy kezd újra elterjedni a kendő(amivel az anyuka magára tudja "kötni" a kicsijét.

Ha van egy pici időd akkor olvasd el a lent belinkelt könyvet. Nagyon sok hasznos dolog van benne.


[link]

2009. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszti! Szeparációs szorongás. Normális! Te is ilyen voltál!
2019. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!