Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babának lefagyasztott...

A babának lefagyasztott ennivaló felolvasztás után mennyi ideig fogyasztható a baba számára + mekkora adagokban fagyasztjátok le az ételt?

Figyelt kérdés
most kezdtük a hozzátáplálást,tettem el céklát,sütőtököt,de fogalmam sincs,hogy ha majd kiolvasztom,akkor mennyi idő alatt kell a babámnak megennie. lehet,hogy nagy adagokban tettem el: 30g, 60 g, 100 g
2009. ápr. 9. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kezdetben a kisadag is sok lesz, de ha jó evő lesz akár meg is eszi mind. Én amit kiengedek, azt aznap odaadom neki, másnapra már nem teszem el. Kezdetben jó megoldás, ha jégkockatartóba teszed, mert ebből annyit veszel ki amennyi az aktuális adagja.

Én csináltam olyat, hogy nagyon kicsit olvasztottam meg, éppen csak annyira, hogy el tudjam vágni késsel. Így minjárt nem kellett kidobnom és legközelebb pont jó volt az a megmaradt db is.

2009. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!!
2009. ápr. 10. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!