Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudom vissza szoktatni...

Kriszti0822 kérdése:

Hogyan tudom vissza szoktatni 2,5 hónapos kisfiam a babakocsihoz?

Figyelt kérdés
eleinte nagyon tetszett neki,sokat aludt is benne,most ha beleteszem már ordít amíg ki nem veszem belőle
2011. aug. 6. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha olyan lesz mint az én kisfiam...3 hónapos elmúlt mikor át kellett rakni sportba mert a mélykocsiban üvöltött.
2011. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen megmagyarázhatatlan időszakok. Pl. hason, ha beleteszed? Én valami színes csörgős játékot tettem be mellé, hogy nézegesse, majd fogdossa. Lehet kicsit pihentetni a babakocsizást, majd pár nap múlva újra próbálod. Nem tudom milyen a kocsid, esetleg a hordozó rész is rárakható, akkor abban is megpróbálhatod vinni. Vagy zajosabb, vagy csendesebb, vagy símább, vagy rázósabb járdán tolod. Próbálgatni kell, de később is lesznek szükségek trükkökre. :)
2011. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Most elkezdtem próbálgatni hogy leveszem a kocsiról a mózes részt és csak úgy beleteszem egy kicsit beszélgetünk,játszunk aztán tologatom is benne,hátha így folyamatosan megszokja.A hordozó részében jobban elvan,de abban olyan fura pózban van,ha elalszik nem akarom,hogy görnyedjen benne 2-3 órán keresztül!Igen a rázósabb utakat jobban kedveli,de nem keresgélhetem állandóan,hogy merre vannak göröngyös utak : )!
2011. aug. 8. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!