Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen délutáni jó időben,...

Ilyen délutáni jó időben, mint a tegnapi meg mai adnátok sapkát egy 2 honapos babára a babakocsiba? Beizzad benne a feje, nem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vékony nyári sapit én adnék rá, de ha tényleg úgy érzed, hogy nagyon meleg van, akkor szerintem nem lesz semmi baja sapka nélkül:)
2009. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Kell az még! Valami vékony kis kendő mert legalább véd a nap ellen is!6 hónapos a lányom de kis kendő van rajta mindig.
2009. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
igen, 2 hósan még adjál rá mindenképpen! azért az ő fejecskéje még attól a kis szellőtől is megfázhat, ami ilyenkor éri. az én fiam már 7 hós én már nem adok rá.
2009. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk a doki azt mondta, hogy amíg van kutacsuk a babáknak, kell rájuk a sapka. Vannak már nagyon vékony kis sapik, amikben jól szellőzik a buksijuk, de azért a széltől, naptól óvja őket. Én még mindig adok sapit a lányomra, pedig már 11 hónapos elmúlt. Biztos, ami biztos.
2009. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Az én babám is 2 hónapos.Én dálutá már levettem róla a babakocsiba amíg aludt mert nagyon beizzadt.Nap nem sütött rá!
2009. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Szerintem a babakocsiban nem kell. Ott árnyékban és széltől védve van. Amikor kiveszet akkor viszont egy vékonyka kellene rá.

2009. ápr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén délután babakocsiban én bizonylevettem. vékony sapija van, de a homloka igy is kipirosodott tőle meg beizzadt.
2009. ápr. 11. 08:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért lettünk lepontozva mert ajánlottuk a sapit? Szép mondhatom!
2009. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!