Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet ez? Majdnem 9...

Miért lehet ez? Majdnem 9 hónapos babám többnyire a délutáni alvásnál sírva ébred.

Figyelt kérdés
Nem találok rá magyarázatot, jó alvó, éjszaka is, de többször sír, úgy megyek be hozzá, már áll, vagy ül és sír.
2011. nov. 14. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,rosszat almodik?Vagy hirtelen,nem tudja,hol van es megijed?esetleg jon a foga?vagy lehet felallt es nem tudja,hogy kell leulni?ilyesmikre gondolnek...
2011. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

az az igazság, hogy már stabilan áll és ül Ezzel nincs gond. Nem tudom, néha mosolyogva kell és játszik magában. De többször sírva, szerintem tudja hol van, mert szeret ott lenni.

Foga? hát nem tudom, még nincs egy sem. :) Jó lenne, ha emiatt lenne, de akkor éjszak miért nem kel?

2011. nov. 14. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!