Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan állítjátok a babakocsit...

Hogyan állítjátok a babakocsit, amikor fekvőre állítva már állandóan felülni próbál, de félig ülőhelyzetbe állítva még nem tudja magát megtartani, előre és mindenfelé dől?

Figyelt kérdés
3 fokozat van: fekve, félig ülő, ülő. A félig ülő helyzetből már teljesen felül, de utána meg mindenfelé dől.
2009. ápr. 11. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
NIncs rajta öv? Tedd félig ülő pozícióba és csatold be...
2009. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak a hasánál van öv, a vállánál nincsen. Ezért félig ülő helyzetből is, mint fekvőből fel akar kelni, nem marad meg fekve.
2009. ápr. 11. 13:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát jobb lenne ha lenne a vállánál is öv, így nem tudna dülöngélni...első voltam
2009. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Próbáld akkor ülőbe tenni, és ha látod, hogy elpihen, mert elfáradt, akkor tedd félfekvőbe.
2009. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is jobb lenne, ha lenne a vállánál is öv. (Hartan kombi-babakocsi pedig jó márka.)


Még nem voltunk hosszabb úton amióta ez van, de már a beleültetéskor nem tudom, mit csináljak. Nem ültetem ülő helyzetbe, mert akkor végképp dülöngél, hanem félig ülőbe - de így is. Fekvőbe viszont nem marad meg.


Van megoldás?

2009. ápr. 11. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg fekvőhelyzetben egy párna/lehet félbehajtva is/ felsőteste alá?
2009. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
igaz a kicsim még csak 5 múlt,de nagyon akarna már ülni,leselkedni.én a félig ülő helyzetbe rakom a kocsit és a lapockájához teszek egy kispárnát,amivel úgymond kitámasztom,aztán megunja és lefektetem
2009. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, kipróbálom a kispárnát!
2009. ápr. 11. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, én nem merem még félig ülő helyzetbe sem tenni (5 hónapos), nehogy baja legyen a gerincének, persze háton fekve hamar megunja, ekkor megfordítom a pocakjára, és így nagyon jól kilát, nézelődik, ha elfárad, csak leteszi a fejét és elalszik.

Mondjuk ő csak hason tud aludni.

Ha esetleg a Te babád is, akkor próbáld ki..:)

2009. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az én kis angyalkám már nagyon hamar akart felülni. Egyik kötelező orvosi vizsgálaton feltűnt a dokinak is, nagyon meglepődött, és azt mondta, 2 hónappal idősebbeknek megfelelő szint. Én is így gondoltam, mint Te, előző hozzászóló, hogy a gerince miatt sosem erőltettük. Hason viszont sosem maradt meg. Most 6 és fél hónapos, végülis már majdnem ül egyedül, szerintem hamarosan megoldódik.

(Félig ülőbe állított babakocsiban felhúzza magát és elég sokáig tartja magát, csak ahogy elfeledkezik magáról, akkor dülöngél.)


Bárcsak nekem lennének ilyen (vagy még jobb) hasizmamim. :))

2009. ápr. 13. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!