Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha babát várok (amit még nem...

Ha babát várok (amit még nem tudok) az természetes hogy a nem várt menzi napján vérzés nincs de hasfájás (inkább fájdogálás) van? Vagy ez mit jelenthet? Azt vettem észre hogy nyálkás és sárgás a folyásom!

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! MA kellett volna megjönnie? HA holnap reg.sincs semmi tesztelj :)! Sok sikert!
2008. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez normális.Nekem már egy hete késik és minden nap egy picit fáj a hasam,mintha megjönne.Az első terheségemnél is így volt.
2008. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma kellett volna megjönnie!
2008. nov. 2. 15:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti a baba:).
2008. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem mensi várható első napja előtti 3.napon már kimutatta ESTI vizeletből. Azóta ma vagyok a 35.napon

(a teszt a 25.napon kimutatta szemmel láthatóan) és mai napig van naponta többször mensis érzés, mivel nyúlnak a méhszalagok.

2008. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj!!!! Holnap reggel már nagyon valószínű, hogy kimutatja!!! Nekem is kimutatta már a 25.napon, ahogy azt az utolsó válaszoló is írta, szintén este, de azon nagyon csodálkoztam, mert hosszú ciklusaim voltak. Szóval ha ma kellett volna nem jönni, és nem jön még holnap sem, már reggel tesztelhetsz! Sok sikert! és majd írj!
2008. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!