Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos/éves korban...

Hány hónapos/éves korban engedtétek először tévét nézni a gyereknek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem céltalanul, hanem betenni dvd-n egy aranyos mesét például....
2011. aug. 10. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan csak 5 hónapos a kislányom, de néha beteszem a Bogyó és Babócát. Általában ha olyan kedve van, akkor 1 részt végig is néz.

De legtöbbször kihasználom ilyenkor, hogy nem figyel, és levágom a körmét! :D

2011. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az enyémek 8,5 hónaposak és a youtube-on egy-egy pici mesét, ahol énekelnek is, végignéznek. EZért gondoltam, vennék már mese dvd-ket, de nem tudom, lehet-e már nézetni velük tévét...
2011. aug. 10. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:
2,5 éves, kb fél éve. A Bogyó és babócát szokta nézni, vagy Nick Jr-t reggelenként.
2011. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én úgy gondolom, hogy amíg nem szoktatod rá őket, hogy napi szinten nézzék, addig nincs baj. Meg persze nem kell órákra odaültetni.

Amikor nagyon nyűgös a kislányom, akkor nem nyugtatja meg más, csak az Alma együttes, vagy Csicsi. Ilyenkor youtube, és néma csendben hallgatja, és nézi a klippet. :)

2011. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is nyűgösség miatt próbáltam ki a youtube-ot és úgy néz ki, bevállt. De azt meg nem akarom, hogy állandóan tévézzenek. Muszáj megtanulni egyedül vagy kettesben lefoglalni magukat valami fejlesztóbb játékkal.

Ez tényleg arra jó, ha az ember kicsit szusszanni akar, nem?:-)

2011. aug. 10. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiam 5 hónapos, és én is körömvágásra használom a tévét... :)
2011. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legidősebb 2 éves volt, mikor tudatosan tettem be neki először DVD-t, kerestem neki mesét a neten. A kicsi már 1 évesen, mert ugye a nagy nézte a tévét, és ő is elkezdte...
2011. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb. 8 hónapos kora óta rajong Elmóért és a Szezám utcáért. 1 éves korától imádja Postát Patet és Thomast is. De sokat nem nézzük.
2011. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!