Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kislányom az éjszaka...

2 éves kislányom az éjszaka közepén állandóan felsír, és odakéri magát hozzánk. Miért csinálja?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

Nem szabad oda engedni, kézbe venni sem beszélgetni vele

kézen fogjátok berakjátok az ágyába kis simogatás és ki is jösz a szobából, ha megint kijön megint vissza

torka szakadtából üvölteni fog sőt hányhat is de ne hagyátok hogy veletek aludjon mert akkor évekig eltarthat.

2011. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
mert magatok közé veszitek? :)
2011. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
mert még kicsi, lehet fél valamitől, vagy csak nem szeret egyedül aludni, és a szülei mellett érzi magát biztonságban
2011. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Van hogy az én fiam is odaakar jönni és én odais engedem!Mindenkinek szíve joga eldönteni hogy engedi vagy sem!Teszem hozzá hogy ez egyáltalán nem mindennapos de ha már nemmarad meg a helyén sehogysem igenis odaengedem mert akkor biztos hogy rosszat álmodott vagy megilyedt valamitől és könnyebben megnyugszik mellettünk!Szerintem nála is ilyesmi gond lehet hogy egyszer rosszat álmodott vagy esetleg megilyesztette valami zaj,és fél hogy újra megtörténik.
2011. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!