Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hagyta abba babád a...

Hogyan hagyta abba babád a cicizést? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hós múlt. Reggel és este még cicizett. Tegnap este és ma reggel sem volt hajlandó cicizni. Kétségbe vagyok esve. Én még szeretném szoptatni.(Aki saját maga választja le a picit.....én nem tudom lelkileg hogyan kivitelezhető)
2010. okt. 24. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj, hogy úgy teszel a legtöbbet a babádért, ha segíted a fejlődésének a menetét és nem pedig az útjába állsz. Ha ő maga választódik le, akkor neki ez a fejlődésének az útja, örülj neki, hogy nem neked kell erőszakkal elvenni a cicit valamilyen oknál fogva. Ne a te akaratodat, vágyaidat (szeretnéd még szoptatni) helyezd előtérbe, hanem azt nézd, ami neki jobb. És ez nem csak erre igaz, hanem a jövőben sok-sok mindenre. Pl. kamaszkorban: te még nem akarod hogy randizzon, mert még olyan pici, de ő úgyis fog.
2010. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

5 (!!!) hónaposan egyik reggel szó szerint kiköpte a mellem, és sírt. Lefejtem, a két mellemből jött le 30 ml (úgy, hogy előtte kb. 10-11 órával szoptattam utoljára). Úgyhogy saját magát elválasztotta kisfiam, ezért nem volt értelme folytatnom. (És hozzáteszem ennek ellenére makk egészséges, 11 hónaposan volt először egy kis náthája.)


A 14 hónap így is nagyon szép, tényleg ne állj az "útjába", ha neki ennyi elég volt, akkor el kellene fogadnod ezt a tényt. Nem minden baba igényli a cicizést 2-3 éves korig.

2010. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!