Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen főzeléket főzzek 5...

Milyen főzeléket főzzek 5 hónapos babámnak, amit szívesen megeszik?

Figyelt kérdés
2 hete kezdtem a hozzátáplálást, mert nincs elég telcsi. A gyümölcsökkel elboldogulunk, de délben a főzeléketet köpi ki és ordít. Viszont az anyatej meg már nem elég neki.
2011. aug. 11. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

ez attól is függ, hogy mit kóstoltattál már vele

mellesleg lehet, hogy az állagával van baja, sok baba idegenkedik a szilárd/krémes állagtól, meg kell szoknia, ahhoz meg idő kell

egyébként ha az általa kedvelt gyümi mellé krumplit vagy sárgarépát keversz és mindig egyre kevesebb a gyümölcs és több a főzeléknek való, akkor gyorsabban meg tudod vele szerettetni az állagot, ízvilágot

2011. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én anyatejes krumplival kezdtem, kiköpte. Másnap a húslevesünkből vettem ki sárgarépát, összeturmixoltam és a mi levesünk levével higítottam; nem tudtam elég gyorsan adni neki. A mi babánk jobban szereti a sós, savanykás ízeket, mint az édeset. Próbáld meg.
2011. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

próbálj gyümölcs-zöldség keveréket

pl.meggy-krumpli, alma-krumpli

vagy nálunk a cukkinifőzelék a kedvenc.

2011. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a gyümölcsöt szereti, akkor mindenképp édes ízvilágú főzelékkel próbálkozz. A sütőtök nagyon jó, ahhoz tehetsz almát pl. Az a kislányom kedvence.
2011. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is így kezdtem el a hozzátáplálást, ugyanezen okok miatt két hete. Főzelék nekem krumpli és gyümölcs. egyelőre csak krumpli-barackot kapott és ezt megeszi. Jól elpépesítettem, tettem hozzá pici vizet vagy anyatejet
2011. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!