Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jövő héten megyünk a két...

Jövő héten megyünk a két hónapos védőoltásra. Nagyon macerás a beadása? Kicsit tartok tőle, hogy fogom tudni lefogni, meg az egész procedúra mennyire fáj neki? Már most sajnálom, de tudom, hogy szükséges. :- ( (

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, nem olyan vészes. Én is féltem tőle, persze sírt a fiam, de ahogy megkapta a szurit felvettem és már meg is nyugodott. Szerencsére lázas sem lett, otthon már egész jó kedve volt.
2009. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is jövöhéten megyünk a 2 hónapos oltásra,de nekem már a második babám tehát tudom,hogy egy 2 hónapo még nem kapálózik (annyit)tehát a doktornő simán be tudja adni neki.Biztos fáj de hamar megnyugszanak ilyenkor ha ölbe veszed.ne aggódj
2009. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már túl lennék rajta, szerintem nekem jobban fog fájni mint neki.. :-((
2009. ápr. 12. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
orvos meg mutatja hogy kell lefogni a lábát
2009. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk az aszisztens fogja le,én meg beszélek neki
2009. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

A két, de még a három hós babát sem kell lefogni, csak megfogni. Ne félj egy pillanat az egész, és a sírás sem fog tovább tartani. És én úgy gondolom, hogy sokkal jobban megijednek, mint amennyire fáj nekik.

Az én kislányom eddig három oltáson van túl és mindegyiket egy másodperces sírással letudta. Előtte és utána vigyorgott a dokinénire. Ha te nem ijedsz meg, akkor gyorsan meg fog nyugodni a babád.

2009. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rendben. Kicsit megnyugodtam. Köszönöm!
2009. ápr. 13. 02:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan megy az oltás ne izgulj. Nálunk én fogom le a kezét az aszisztens meg a lábát. Inkább azért szokot sírni mert lefogjuk, de pár perc múlva már semmi baja.
2009. ápr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is pánikoltam kicsit az első oltás előtt, de szerencsére minden jól ment. Sőt nevetett is amíg oltották :) Annyira tetszett neki a pucérkodás! Szerencsére utána sem lázasodott be.

2009. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!