Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell napi fél liter tej...

Miért kell napi fél liter tej alapú táplálék?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint mi anno,ha nem szoptunk már (én fél évesen hagytam abba) utánna sima tejet kaptunk higítva.Ő nem is hallott erről,hogy kellene fél liter tejalapú táplálék/nap,és ez engem is elgondolkoztatott,hogy miért is???
2011. aug. 12. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Saját magad ellen írsz: te is kaptál tejet. :)

Akkor is ajánlották a tejet, most is, csak most később a tehéntejet, addig tápszert -de ez mindegy, a lényeg, hogy régen is ittunk tejet, valószínűleg az unokáink is fognak. Tejet vagy tejalapú tápszert -mikor mi a szokás/divat/ajánlás.

2011. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen írt saját maga ellen. Nem írta, ő mennyi tejet kapott. Pláne, hogy hígítva kapta. Azt hiszem a csontok erősödése miatt, a kalcium bevitel szükséges. (bár nem a tejben a legtöbb a kalcium)a megfelelő növekedéshez, ilyesmi.
2011. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!