Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerettem volna segíteni de...

Szerettem volna segíteni de én lettem a szemét. Jogos?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak rengeteg kinőtt ruhája, játéka és egyéb dolgai voltak. Gondoltam arra is eladom Vaterán, szinte mind jó minőségű, márkás cucc volt. De úgy voltam vele nem vesződök, inkább odaadom annak, aki rá van szorulva.

Meg is kerestem a védőnőt, hogy odaadjam neki, majd ő szétosztja a környékben.

Kérdeztem van-e ilyen család, kire gondolt? Mondta van a közelben egy roma család több gyerekkel,azoknak elviszi.

Történetesen tudom, melyik családról van szó, több generáció él együtt,és hogy is fogalmazzak finoman...szóval nem tisztességes állampolgár egyik sem.

Persze tudom, a gyerekek nem tehetnek erről, de én nekik nem adnám oda szívesen, azt hiszem így is "mi" tartjuk el őket, a másik meg, hogy nagy az esély, hogy amit kapnak is eladják és italra vagy másra költik.

Mondtam a védőnőnek, hogy én nem szeretném ha nekik adná, keressen egy normálisabb családot. Erre azt mondta, ha ilyen előítélettel élek, keressek én valakit, aki nekem megfelel. Neki van jobb dolga is.... (persze a hangsúlyt és arckifejezéseket leírni nem tudom, de minden benne volt)

Ez volt majd két hónapja, most meg hallottam vissza, hogy milyen szemét rasszista vagyok. Én ledöbbentem, hogy ő egyáltalán hogy jön ahhoz, hogy valakinek is ilyet mondjon?

Szerintetek jogosan hord most le mindennek a védőnő? Nem mondhatom meg, hogy kinek szeretnék adakozni?


2011. aug. 12. 12:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs időm elolvasni a kommenteket de válaszolnék!Teljesen igazad van én is hasonlóképpen jártam aztán a 2. körben már úgy adtam oda a cuccot,hogy roma családnak nem adhatja oda ha csak nem rendes család mert azért arra is van példa!Lesz...tam mit gondol,hogy rasszistának tart vagy valami,segíteni annak szoktam aki érdemes is rá,amúgy valószínűleg meg sem köszönnék neked annak a családnak a tagjai.Ne aggódj!Te jó szándékú voltál és ez a lényeg a többit meg tojd le!!!!
2011. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok!:)

Köszönöm!

2011. aug. 13. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!