Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik tápszer bukós, tejérzé...

Létezik tápszer bukós, tejérzékeny csecsemőknek?

Figyelt kérdés

A babám sokat bukik, de úgy néz ki a HA tápszert le kell cserélnünk teljesen tejmentesre. Volt már valaki hasonló helyzetben? Milyen tápit kapott a baba?

6 hónapos a fiam

köszönöm a segítséget előre is!


2009. ápr. 12. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az allergia miatt kapunk Milupa Pregomint. Ez a tápszer allergiás babákank van kifejlesztve. Gyógyászati tápszernek hívják. A fehérjét olyan módosított állapotban tartalmazza ami a babának a legjobb. Az hogy a baba bukik arra mi kell nem tudom, csak azt hogy mi tejallergiára kapjuk ezt a tápszert. Szakorvosi vélemény alapján kapunk rá támogatást egyébként egy 400gr-os 3.600 ft-ba kerül. Megnéztem a dobozt az van ráírva hogy felszívódási zavar kezelésére, gyomorpanasz, nem szünő hasmenésre és allergiás babaáknak készült.

Remélem segíthettem.

2009. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az infót! kedden megyünk dokihoz, remélem, kitalál valamit. mert ha a speciális tápszer kijön belőle (mint a sima), nem tudom mi lesz...

ha nem extra sűrű a kajája, órák múlva is képes visszaadni akár fél deciket is. volt, hogy a kaja háromnegydét visszabukta, aztán egy óra múlva megint éhes volt.

még egyszer köszönöm a segítségedet!

2009. ápr. 12. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Beba HA AR

Milupa Milumil AR (ez már nem hypoallergén, az én babám is eztz kapja fél éves korától)

2009. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!