Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom hogy sokadik kérdés de...

Tudom hogy sokadik kérdés de akiknek sikerült lefogyniuk szoptatás alatt azok hogy tették?

Figyelt kérdés
7hónapos a kislányom és még szoptatok.Drasztikus diétába nem szeretnék kezdeni mert elapad a tejem.Amit nem szeretnék.Amúgysem voltam vékony de most elhatároztam magam.Miket lehet enni?Külön nemtudok magamnak főzöcskézni így sincs sok időm a picitől...mit tornáztatok?Vagy tudnátok nekem valami oldalt linkelni ahol ilyenek vannak?Előre is megköszönöm a segítségeteket!
2011. aug. 12. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából már azzal sokat elérhetsz, ha mellőzöd a cukros ételeket és a túl sok szénhidrátot (kenyér, rizs). Ezek mellőzésétől biztos nem apad el a tejed, mert a tejtermeléshez fehérjére van szüksége a szervezetednek. Szóval jó sok hús és tejtermék, zöldségekkel, ettől nem fogsz hízni, a tejed sem apad és kis szerencsével elindul a fogyás is. Tornázni nekem nagyon bejött a Béres Alexandra féle terhes torna, csak 20 perc, de nagyon átmozgat és a kritikus pontokra koncentrál, ráadásul két része van, egy a gyerek 3 hónapos korától és egy fél éves korától (ez már nehezebb). Remélem sikerrel jársz.
2011. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!