Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most hallottam, hogy a kókuszm...

Most hallottam, hogy a kókuszmatrac csak fél éves korig ajánlott a babáknak, utána szivacsot rakjunk a kiságyba. Tényleg?

Figyelt kérdés
Az infót egy védőnő adta, mert a kislányom lassan egy éves és nem alussza át az éjszakát. "Hoppá! Hát még kókuszmatracon alszik a picilány?"
2009. ápr. 13. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Én még nem hallottam, de paraszti ésszel hülyeségnek hangzik. EGyrészt fél évre vennéd meg 10.000 ftért a kókuszmatracot? ...

Másrészt a felnőttek is gyógymatracon alszanak, nem szivacson.

És az esti ébredéseknek senki nem tudja az okát...

Csak úgy lehet leszoktatni, hogy nem veszed fel , ha felébred, egy ideig bitzos sokáig sír, de egy-két hét alatt megszokja, hogy hiába kel fel, nem kapja meg amit akar (cicit, vagy vizet, vagy ringatást..)

Szóval szerintem hülyeség..

2009. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kókuszmatrac az egyik legjobb sok sima matracos cserélne kókuszra.
2009. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes meglátás, én ilyet még sosem hallottam. Az enyém is azon alszik...
2009. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is azon alszik. annyi történt ugyan az utóbbi időben, hogy nem hajlandó hanyatt aludni, pedig eddig csak úgy aludt. most mindenáron hasra fordul, viszont mivel egy születési gond miatt nem tudja letenni a fejét hason, így mégsem tud úgy aludni. viszont én nem gondoltam eddig, hogy bármi köze lehet a változásnak a matrachoz. lehetséges, hogy nem jó neki aludni rajta?? hát, megmondani nem fogja sajnos. nem tudom. lehet, ha nálunk nem változik ez a szörnyű elalvási cécó, akkor kipróbálom a matraccserét:-(
2009. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sima matrac egy műanyag izé, a kókusz meg természetes anyag, jó a gerincnek, szellőzik, levegőzik , stb. Nem hinném higy ez a rossz alvás oka, de próbálj egy simát, ha azon is rosszul alszik én visszaraknám alá a kókuszt, és az ágyat tenném máshová.
2009. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!