Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó a cumislázmérő?

Jó a cumislázmérő?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag jó, de hallottam olyan babáról aki nem volt hajlandó bekapni a cumit sem, így hiába vette meg az anyuka, nem tudta használni. Szerintem egy hagyományos és egy digitális lázmérő elég lesz...
2008. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van amikor a picinek végbélen keresztül kell a hőjét megmérni én digitálist vettem! Üdv. 30. hetes kismama
2008. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem akarod, hogy cumizzon, akkor nem ajánlom.

Nekem eszembe nem jutna, nehogy rászokjon. Jó szerintem a sima.

2008. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem vagyok sem cumi,se cumisüveg ellenes.Ezek a dolgok direkt csecsemőknek,kisgyerekeknek lettek kitalálva.Ez csak új hóbort,hogy mostanában az újszülötteknek is pohárból kell inniuk,illetve fulladozniuk bent egy csomó levegőt lenyelve,hogy fájhasson a hasa.A 3-ik babámat várom,mindkettőnek volt,ill a kicsinek most is van cumija,és adok a 3-iknak is.Viszont,ha cumival akarsz lázat mérni,akkor ugyanolyan gumisat vegyél,amilyen cumit használtok.A kislányom nem fogadja el a miénket,még arra a pár percre sem,mert más a gumija.

2008. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lányom anno cumizott, volt neki cumis lázmérője. Na, azt rittig nem volt hajlandó bekapni!

Kemény, nem alakul a szájához, és nem szerette.

Most 39 hetes várandós vagyok, és eszem ágában sincs venni.

Persze, ha téged megnyugtat, az más.

Üdv.

2008. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem probáltam még...

gondolom,majd kiprobálom ha lesz gyermekem

2010. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia, az én fiam most 22 hónapos és már nem jó. Amíg kisebb volt addig bevált. Amikor beteg,képtelenség a popsijában lázat mérni. Szegénykém meglátja a rendes lázmérőt és iszonyatos vergődésbe, csapkodásba kezd. Nálunk kész tortúra volt a gyereket lefogni, ezért nem használok hagyományosat. Elég baj, ha beteg, minek gyötörjem még én is. Most meg már azért nem jó, mert játszik vele, nincs egyenletesen a szájában mert ki be tolja, rötyög közben így viszont pontatlanul mér. Sajnos kénytelen vagyok beszerezni egy fülhőmérőt de még nem tudom milyet is kellene venni.
2010. okt. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!