Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlotok lányneveket? : )

Ajánlotok lányneveket? : )

Figyelt kérdés
Káli a vezetéknév.Tetszik Zoé,Izabella,Bella,Rebeka,Dóra,Luca,Anda,Sára...Ikrek,24 hetes vagyok,2 nevet szeretnénk Nekik,az egyik mindkettőjüknek magyar név lesz,pl:Réka,Csenge,Enikő,Júlia
2011. aug. 13. 22:28
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem a Lili és a Szimonetta nagyon szép név! amúgy én is Szimonetta vagyok és nekem ez a név nagyon tetszik :) és gratulálok :)
2011. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Lány :

Magyar vagy megtalálható magyar országon : Rebeka, Zoe , Ivett ,Sztella , Melinda ,Gréta,Lili,


Külföldi vagy magyarba nem találkoztam velük : Amber, Madison, Ashley ,Alyssa, Lorelai, Rosalie ,Missy , Phoebe , Ányá, Dominik , Deniell ,

2011. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Káli Rebeka,

Káli Enikő,

Káli Réka,

Káli Anda, de még a Káli Júlia, és Izabella se rossz. :D Nekem ezek tetszenek a legjobban.

2011. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Alexandra, Olívia, Henriett,
2011. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azért az Andát hanyagolnám... túlságosan csúfolható, szinte provokáló. És a Kálihoz amúgy is hosszabb név illene szerintem. Bár ha 2 nevük lesz... Nem is tudom:)


Káli Réka Bernadett vagy Daniella

Káli Sára Titanilla vagy Izabella


Ha vegyesen vannak a magánhangzók, akkor a legszebb :) Pl. Csenge Bella elég béna lenne szerintem, vagy Sára Luca -olyan semmilyen.

2011. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Nikolett,Anett,Dzseniferr,Noémi.Anikó.
2011. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem az Alexa, Alexandra, Hanna, Lara, Linda, Veronika, Viktória, Vivien,Evelin nevek tetszenek. Szerintem úgy kelene a két-két nevet összeválogatni hogy az egyik rövidebb,a másik pedig hosszabb legyen.
2011. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányomnak Zoé Dorina a neve,a második pedig Boglárka Anna lett volna,de kisfiú lesz:)



Jól hangzik szerintem még az Izabella Csenge,Rebeka Sára,

2011. aug. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pl:Johanna, Veronika, Bíborka, Boróka hosszabb nevek, rövidebb: Zsófia, Szonja, Édua.
2011. aug. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Káli Rebeka Csenge

Káli Izabella Réka

2011. aug. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!