Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok könnyen beszerezni...

Hol tudok könnyen beszerezni babakocsit, kiságyat, babahordozót egy helyen?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Baby Outletben vettem meg szinte mindent (www.babyoutlet.hu, IX. Soroksári út).

Ez a Brendon kiárusító boltja, és mindig vannak jó áron jó cuccok.

2008. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minimanó Bababolt (Nagy Lajos király útján van - rikító piros épületben). Mi még nem voltunk ott, csak a cégvezető előadását hallgattuk meg és nagyon szimpatikusnak tűnt és korrektnek és tényleg minden van ott, amiket láttam, elérhető áron.
2008. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Mária nagykert ajánlom a Visegrádi utcában.
2008. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a XVIII.ker-ben (Nagykőrösi u. 53.)található Babadiszkontra esküszöm. Az áraik alatta vannak minden más helynek, például a Brendonban kapható 60ezres kiságyat 40ezerért lehet kapni.(www.babaholmiolcson.hu)
2008. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem az előttem szólónak van igaza,nagykőrösi ut 53-pestszentimrén,de ettúől is van olcsóbb a lehel u-i babadiszkont a lehel téri piactól kb 2 percre-amúgy babadiszkont néven keresd a google-ban és asszem az első az amit kidob.Mi most voltunk pont a múlt héten babakocsi légzésfigyelő és mellszívót nézegettem itt volt a legolcsóbb a kocsi a bippa kft-hez-nagykőrősi hez képest is kb 3-4 ezerrel kevesebb a légzésfigyelő -amit mi néztünk kb egy árban van,viszont a mellszívó+orrszívó is 3000rell kevesebb a lehel utiban.Sztem az outlet drága a brendon meg mégdrágább,de nézd meg a honlapjaikat és nagyjából össze tudod hasonlítani.Sajnos lehel uti-nak árak csak az akciósnak vannak feltűntetve,de hidd el sztem az az ezek között felsorolt legolcsóbb.Jah és a felvilágosítás nagyon jó mindenben,enkünk kb 1órán keresztül mutogatták a kocsikat és nem volt gond,hogy csak érdeklődtünk.kiságyilag nem tudom az árakat,de feltételezem az is olcsóbb és sok dolognál pár ezer ft is sokat számít sztem.
2008. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!