Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája ordított és...

Akinek a babája ordított és nem szerette a babakocsit az hogy oldotta meg a sétákat?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat. 4 hónapos baba anyukája
2011. aug. 16. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:

lehet háton nem szeret,tedd hasra.

vagy hordozókendőben sétáljatok,nem mindegy miért nem szereti a babakocsit.

2011. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krisztina27 ***** válasza:

Kertes házban lakunk és csak az udvarra vittem ki levegőzni.

Ott tologattam és egy idő után megszokta ami kb egy hónap volt. Most már el lehet vinni akár egy órára is nem sír, most már nézelődik.

2011. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk kb. 2,5-3 hónapos kora óta maximum 20 percet, fél órás visel le babakocsiban, pedig előtte imádta, jókat aludt. Nem ordít egyből, de nem lehet túl messze menni vele, mert ha már nagyon nyűgös, akkor irány haza.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Mi vettünk mei tait, abban jobban szeret lenni, bár most azt hiszem a meleg miatt ez is időnként nyűgösséget okoz, de nem rég voltunk vele vagy 2 órás sétán, közben aludt, nézelődött, szóval jobban viselte. Aztán reményeim szerint, amikor már tud ülni a babakocsiban, akkor jobb lesz, addig is próbálkozunk, de csak rövidebb időket.

2011. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Bátran bízhatsz a jövőben! Mi ugyanígy voltunk, ráadásul télen volt ennyi idős, nagyon unta már a fekvést, és bundazsákban csak hanyatt lehetett fektetni. Viszont amikor már ült és úgy sétáltunk, maga volt a megtestesült "nyugalom". Imádta a sétákat, hogy lát, embert, állatot, növényeket, kocsikat stb. És ebben a korban vált igazán érdeklődővé, mindent és mindent meg akart ismerni a környezetében. Kitartás! Levegőzésre szüksége van midnenképp ki kell vele menni addig is. Még meg lehet próbálni a hordozókat, hátha úgy jobban eltelik ez az időszak.
2011. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt az utat mi is megjartuk. 4-5 honapos korul volt a kisfiam. En igazan sosem jottem ra az okara de olyan 6-7 honpos kora korul megszunt. Azota orakig tudunk babakocsizni. 6-7 honaposan kitoltam a parkba, setaltunk, elaludt en ittam egy kavet, olvastam kicsit aztan ha felebredt ismet toltam semmi gond nem volt. De 4-5 honaposan tiszta remalom volt az egesz babakocsizas. A doki 3 sarokra lakik tollunk de komolyan mondom, hogy inkabb beultem az autoba es elvezettem oda minthogy eltoljam babakocsival. :( A vasarlas is remalom volt ha nem tudtam megejteni 20 perc alatt. Ugyhogy en igazan csak biztatni tudlak, hogy kitartas, nem lesz ez mindig igy. Most mar 18 hoanpos a kisfiam es neha kikerezkedik a babakocsibol mert szaladgalni akar de szivesen ul vissza es nagyon szeret vasarolgatni. :)
2011. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kilát a babakocsiból? A mi fiunk azóta szereti, hogy nem a mózesben visszük hanem a hordozót csatoljuk rá. Most 6 hónapos de már követeli a sétát! A kengurut is nagyon szereti de a mózest, na abban volt csak igazán üvöltés!
2011. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,véletlenül nem Katalinnak hivnak? :)
2011. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem és még egyszer köszönöm a válaszokat
2011. aug. 16. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
8:55-ös vagyok. Jó tudni, hogy másoknak is volt így, és akkor az idő tényleg meghozza majd várva vár gyümölcsét. :) Már nagyon jó lenne nagyokat sétálni vele, úgy is, hogy apa háta nem szakad le közben, mert általában ő szokta vinni a hordozóban. Ezek szerint már "csak" 2-3 hónap, addig nagy szellőztetések és rövid séta-tortúrák babakocsival, no meg hordozó.
2011. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!