Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szerethetném meg a...

Hogy szerethetném meg a fiammal a tejet? 1

Figyelt kérdés

15,5 hónapos a fiam.Már nem szopizik, csak elalvásnál cumizik rajtam.:)

Szeretném, ha legalább napi 1x, tápszert, babatejet, vagy tehéntejet inna, de nem szereti. Kiköpi mindig!Mit adhatnék neki?vagy, hogy szerettessem meg vele?

A tejbegrízt, és hasonlókat szereti, de azt sem kaphat minden nap!Mit csináljak?


2011. aug. 16. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Pici cukor bele,vagy vaníliás cukor,vagy kakaópor.Vagy a hője nem jó,kisfiam csak hidegen issza meg,ahogy a teát is!

Vagy próbálj turmixot csinálni,pl banánturmix=tej,banán,kicsi méz esetleg csipet fahéj.

2011. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!:)Párat ki is próbálok!

kakaót már próbáltam, de kiköpi...:(Pedig a tejbegrízen, vastagon kell lennie a kakaónak, nem értem...és a cukrosat is kiköpi...:(((


DE a hő!!!Tényleg!Idáig csak melegen próbáltam adni, lehet hidegen jobban ízlik majd neki!:)


Azért még várom a tanácsokat!:)

2011. aug. 16. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom megissza simán is a tejet(bolti).De reggel mindig teszek bele neki macikávét.
2011. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Macikávát, hol tudok venni?És ez a neve, ami rá van írva?!Macikávé?!
2011. aug. 16. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen ez a neve.Én a biotékába veszem.(nem bio cucc)
2011. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de nekem is ez a problémám a kisfiammal, ő jövő héten lesz 16 hónapos. 3 hete nem szopizik, de a tejet nem issza meg, se melegen, se hidegen, se kakaóval. Egyszerűen nem szereti, inkább vizet iszik! A gyerekorvos azt mondta, hogy egyen sok tejterméket (sajt, joghurt...), nem csinált belőle nagy ügyet.

Örülök ennek a kérdésnek és én is várom a jó ötleteket!

2011. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor 1 cipőben járunk!:)

Kipróbáltam, én is ma hidegen, úgy köpte ki, hogy csak néztem.Tettem bele kakaót, attól meg kirázta a hideg!:)))

Viszont, ő is sok tejterméket eszik.Sajt nagy kedvenc, ahogy a tejbegríz is.Jogit mindennap eszik.


Még kipróbálom a macikávét,és úgy , hogy gyümivel turmixolom.Ha úgy sem kéri, akkor feladom..:(

2011. aug. 16. 22:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem itta meg a tejet. Nekünk a vaníliás cukor hozta meg az áttörést, azzal megitta.:) Később lassan csökkentettem benne, majd el is hagytuk, és vagy kakaót, vagy simán tejet ivott.
2011. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam,ha macikávét csinálok teszek bele neki egy kis cukrot is.Mert a macikávé magába nem valami édes.
2011. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!