Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és milyen babaételt...

Mikor és milyen babaételt adjak a lányomnak anyatej mellé?

Figyelt kérdés
6 hónapos múlt,és megkeztük a hozzátáplálást. Eddig csak gyümölcsöket adtam neki.Ezzel már kiváltottunk egy szoptatást,ami általában dél körül van. Ez jó is így,hogy dél körül gyümölcsöt kap? Akkor mit adjak neki uzsonnára? Zöldségpürét? Fogalmam sincs,hogy melyik napszakban,mit kaphat a baba:(
2008. szept. 18. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
délben adnék neki zöldségpürét, ami az ő életkorának a megfelelő:burgonya, répa...aztán délután pedig uzsira gyümölcspürét:alma banán barack...
2008. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én először a tízórai szopizást váltottam ki gyümölccsel, azután az uzsonnát főzelékre(4 óra). 8 hónaposan már ebédre adtam neki a főzeléket, és uzsira is gyümölcsöt kap, vacsi és reggeli maradt a szopi, + vacsira kap még Sinlacot is, amennyi jólesik neki. Ha nem allergiás a babád, akkor megpróbálhatod a tejpépet is majd jövő hónapban.
2008. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!