Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos babám még mindig...

2,5 hónapos babám még mindig sokat alszik napközben! Szite minden evés után alszik többet-kevesebbet és általában 2 óránként eszik! Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen. jo nektek, orulj neki, az enyem szinte ejjel nappal fennvan, es szorakoztatni kell..imadjuk, de azert sokszor hangzik el, hogy "atveszed picit?"..kimerito. konnyebb lenne, ha aludna kaja utan, gyerekdoki is mondta, hogy kéne neki.. csak a manó nem ért vele egyet..szóval nyugi :)
2009. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, a ketorai eves mar kevesse normalis, 5-6x normalis az o koraban, kb 4 orankent, de ehhez az is kell, hogy 4-5 kiló legyen. ki kell huzni. kis viz, ha minden kotel szakad, en orvul leviszem setalni, a friss levegon bealszik, legalabb egy kicsit., de azt se mindig :(
2009. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3 és fél hós babám is minden evés után alszik hol 40 percet hol másfél órát...de így nőnek. :)
2009. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Boldog babázást!:)
2009. ápr. 14. 15:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeintem is sűrűn eszik,de a védőnő azt mondta adjam neki amikor kéri! Egyébként 5 kiló 20 deka!
2009. ápr. 14. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanígy csináltuk! Evett, egy órát ébren volt, aztán 1 órát aludt, és utána kezdődött elölről. Kb. 3-3,5 hónapos korában kezdtem el kicsit ritkítani az evést, szépen fokozatosan. De most is elég sokat alszik (szerencésre), pedig már 9 hónapos (2x 1,5-2 órát).
2009. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2009. ápr. 16. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!