Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig könnyen elaludt, most...

Eddig könnyen elaludt, most miért nem? Elrontom, ha fogom a kezét vagy felveszem?

Figyelt kérdés
9 hónapos kisfiunk 6 hónapos koráig nagyon könnyen elaludt esténként egyedül. Nyár eleje óta, nagyon nehezen. Azóta már mászik és feláll, így szinte rögtön feláll a kiságyban, ahogy kimegyek. Elkezd sírni. Vissza szoktam menni, kicsit dédelgetem, aztán lefektetem az ágyba. Ha nem megy, akkor a következő körnél ki is veszem, kicsit fogom a kezemben. Ilyenkor rendszerint ellazul, és szép lassan elálmosodik, mielőtt elaludna, beteszem a kiságyba. De egyre többször már ez sem működik, tovább nyűglődik a kezemben, nem találja a helyét. Amikor beteszem a kiságyba, általában megfogja a kezem, és nem engedi el, azt szeretné, hogy maradjak ott vele. Mivel teszek jót? És ha megvárom, míg elalszik, nem szoktatom rá nagyon, később nem lesz erről nagyon nehéz leszoknia, nem alakul ki az, hogy képtelen lesz egyedül elaludni?
2011. aug. 16. 22:31
1 2
 11/12 xStefix ***** válasza:
100%
Az elkapatás teljesen más jellegű fogalom, de mindegy. Sajnos sokan rosszul használják.
2011. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mit jelent az elkapatás. Akkor én rosszul használom, tényleg.
2011. aug. 19. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!