Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapszeres babak anyukai! Ti...

Tapszeres babak anyukai! Ti elore elkeszititek a tapszert egesz napra, vagy mindig frisset csinaltok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 16:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nappal van ideje az embernek jobban, de éjszakára nem kell feltétlenül frissen, nekünk a védőnő mondta ezt a lehetőséget, és semmi gond nem volt belőle. :) Nappal is van, hogy marad nagyobb adag, azt elteszem a következő etetésig és még készítek hozzá pluszban.
2011. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Védőnő javaslatára csinálta több anyuka a környéken, hogy nap közben amit hagyott a kicsi, gyűjtötte, és mikor összejött aznap vagy este egy etetésnyi, odaadta a babának. Persze hűtőben tárolva, gyűjtve. Mint az anyatej, azt mondta, eláll 24 órát. Nem volt egyik babának se baja soha.
2011. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csak elmondanám hogy gyermek kórházban láttam, hogy nagy adagban megcsinálják a tápszert, hűtőbe teszik és amikor etetés van kimérik az üvegekbe!Semmi baja nem lesz ha hütőbe áll valamennyit!
2011. aug. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igaza van utolsónak! Amikor szültem...8 hete...minden reggel hoztak a csecsemősök a hűtőbe a szoba elé tápszert és teát, és késő este szedték össze a maradékot! Mindenki onnan vette ki,aki tápszerrel pótolt a roomingban!
2011. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem lenne bajom az előre elkészítettel. Nekem kényelmesebb frisset csinálni, a felforralt vizet megmelegítem a vízforralóban, cumisüvegbe öntöm, bele a tápszer és összerázom.

De ha kényelmesebb lenne előre elkészítve, hogy melegíteni kelljen csak, úgy csinálnám (nem tudom bedugni a cumisüveg melegítőt a konyhában, ezért nem kényelmes).

Nyugodtan csináld úgy, ha kényelmesebb. Nem lesz tőle baja, ahogy írták, kórházakban is így csinálják.

2011. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!