Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett az én jó kislányommal?

Mi lett az én jó kislányommal?

Figyelt kérdés
1-én lesz 1 éves.eddig órákat képes volt egyedül eljátszani,igaz általában ott voltam mindig vele egy helységben.Most kb egy hete nem bírok tőle semmit csinálni:(Ha le is ülök vele játszani csak mászik rám és nyafizik.Ha kimegyek a szobából sírva jön utánnam.mi lett vele?Vagy ez egy ilyen időszak és majd elmúlik?Másnál is van ilyen?Ha igen meddig tartott?
2011. aug. 17. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
sajna ez egy ilyen idoszak! lesz vagy 3 eves mire elmulik! ha egyedul alszik,arra is szamithatsz hogy ezzel is lesz boven problema!fel a fejjel,tuleljuk valahogy! en is benne vagyok.19 honapos kislannyal.az egyik anyuka azt irta hogy meg a wc-n is az olebe akar ulni!
2011. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam detto ugyanilyen.Most múlt 1 éves,de tőle se lehet csinálni semmit,mindig rajtam csüng:)

néha nagyon rossz,hogy sehova nem haladok...

remélem kinövi majd:)kitartás neked is..

2011. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na a wc-vel én is így vagyok.Naitva kell hagynom az ajtót,hogy oda is követhessen:DAz alvással nincs probléma mert az ágyunk mellett van a kiságy,íg ha felébred lát és visszaalszik.Remélem hamar elmúlik ez az időszak,mert még mosogatni sem tudok tőle,mire a férjem meg hazaér már teljesen hulla vagyok:(((
2011. aug. 17. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ezt hívják szeparációs szorongásnak.
2011. aug. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
JAH! ezt hivjak!es kepzeljetek en bebiszitterkent dolgozom egy 15 honaposnal! mit ne mondjak? raadasul az anyja otthon dolgozik es allandoan bujkalnunk kell es bujtatni az anyjat hogy meg ne lassa! vuhhh!aztan ha haza jovok itt az enyem!mit is mondhatnek?
2011. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és az én jó kislányom hova lett szintén egy hete? :)ne is mond. 10 hónapos lesz egy hét múlva, és folyton nyafizik mászik rám, eddig mindenkihez odament most nem lehet mert nyafog.
2011. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. úristen első!!!! 3 év? mond, hogy viccelsz. olyan fáradt vagyok már pedig csak egy hete ilyen. :) de úgy imádom
2011. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!