Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a volt a kislányommal...

Mi a volt a kislányommal délelőtt a szobában szerintetek amitől tiszta véraláfutás lett a hónalja, meg a tarkója?

Figyelt kérdés
Délelőtt indultunk sétálni a kislányommal(két éves),és mentem be a konyhába neki vizet engedni az üvegébe,ő meg bennt maradt a szobába,és elkezdett kiabálni,hogy anya segíts,és kifutott a szobából,megnyugtattam,elindultunk,és mikor ült fel a motrára,akkor vettem észre hogy a tarkóján van egy véraláfutás folt,meg mellette egy karcolás csik,de az is véraláfutásos,meg a hónalján egy véraláfutás folt.Mielőtt kimentem vizért neki,semmi nem volt rajta.Nagyon megijedtem.Azt mondta a szobába lett olyan,de nem mondja,hogy mitől.Mi lehet az?
2010. júl. 29. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet elesett a szobában kérdezd meg tőle!!
2010. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem esett el,azt mondja,valami bácsiról beszél,de hát csak ő meg én voltunk itthon,nem volt itt semmilyen bácsi,aki bántotta volna.Már komolyan nem tudom mi ez.De nem fájlalja
2010. júl. 29. 15:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A szobaban kerdezd meg tole hol volt amikor kerte, hogy segits neki? A mi kicsink mindig arra mutatott ami fajdalmat okozott neki. Ha elesett a jardat..stb...

Szegenykem...

2010. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy valami tiltott dolgot csinált (falmászott, bebújt valahová...), ami miatt a "bácsira" akarja kenni a dolgot? ha nem fájlalja, ne aggódj miatta, lehet, hogy csak megütötte magát és kicsit élénkebb a fantáziája!
2010. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt mondja,hogy ült a habtapin,és rakta bele a formát,mikor bántotta a bácsi,és kifutott,meg kiabált.Szépen beszél,rendesen mondatokban,és tényleg a habtapin játszott,mikor kimentem vizet engedni,de nem értem az egészet.Hát senki nem volt itthon,meg nem hallottam,hogy elesett volna,csak azt,hogy kiabál.Ilyen még sose volt.
2010. júl. 29. 15:56
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
akarom írni FELmászott... talán csak nem falmászik még:)
2010. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
nyitva hagyott ajtó, ablak nem volt? betörő esetleg, aki a gyereket lerendezte volna, de meghallotta, hogy ott vagy? tudom ijesztő de megeshet! a környéken már raboltak ki úgy házat, hogy a házaspár kint kávézott a konyhában közben!
2010. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem tud felmászni sehova,mert olyan szekrények vanak,hogy arra nem tud felmászni,meg amugy se szokott felmászni sehova,meg a rosszcsontkodásait is mindig elmondja.Nem értem.Nem fáj neki,az a lényeg,de jó volna tudni,hogy mitől lett rajta.
2010. júl. 29. 15:58
 9/19 A kérdező kommentje:
áááááááááááá.bukóra volt nyitva az ablak,van rajta szunyogháló,meg két hatalmas németjuhászunk van.Nem hinném hogy bemernek jönni,de nem is tudnának.
2010. júl. 29. 15:59
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy ezeket már korábban szerezte,csak nem vetted észre?Amugy lehet szellemeket lát.A keresztlányom is sűrűn lát bácsit anyukám egyik szobájában.Most lesz 3éves.
2010. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!