Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnesii Citrici 500 mg fono...

Magnesii Citrici 500 mg fono gyogyszert kaptam 3x2 mert vérezgetek és mélyen van a lepényem gondolom megelözés képpen nehogy összehuzodásaim legyenek. Ilyen mennyiségben befolyásolhatja a baba mozgását? Mintha csökkent vna Vagy ez rá nincs hatással?

Figyelt kérdés
Mennyi mozgást kéne észlelnem? 23 hét4 napos vagyok
2009. márc. 4. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem nincs a baba mozgására hatással, bár nem tudni. Jól gondolom a nevéből, hogy ez vmi homeopátiás bogyó lehet?


Hadd kérdezzem már meg, hogy miféle vérezgetésre kaptad ezt? Ugyanis hétfő este óta inkább reggel meg este barnás vizes folyásom van, és most próbáljuk a dokit elérni, de hiába, ki van kapcsolva. Csak kíváncsi vagyok, mert lehet nekem is indokolt lenne valami ilyesmit szednem. Mert gondolom nem minden gond múlik el csak úgy. Neked piros vérzésed volt, vagy barnás? Bocs, de ez nagyon fontos. Jó lenne tudni, hogy esetleg egy cipőben járok vkivel. Ma vagyok 22+2.

2009. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagyis mégsem homepátiás azt hiszem. A magnesii gondolom magnéziumtartalomra utalhat.
2009. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy sima magnézium tartalmú készítmény, a Magne B6-hoz képest egy kicsit pénztárca barátabb árral. Annak idején én is ezt szedtem, emlékeim szerint ugyanilyen dózisban. A baba mozgására nincs hatással, csak annak megítélése egy kicsit szubjektív illetve nekik is vannak/lehetnek csendesebb napjaik.

2009. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, közben én is rákerestem google-lel. :) Én meg azt hittem valami hagyományos gyógyszer.
2009. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!