Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aventes cumisüvegből mindenkin...

Aventes cumisüvegből mindenkinek csöpög a folyadék?

Figyelt kérdés

Vettünk aventes cumisüvegeket, s mikor visszavittük, azt mondták, jók, csak mi nem zártuk rá normálisan. Vettünk egy másikat, s egy db-ig jól működött, hiába úgy zártuk rá, mint most, de mostanában abból is el kezdett kifolyni a víz.

Méz színűt vettünk, azt használjuk víz adására. Mellette vean egy tejszínűnk is, azt mostnában vettük, de abba néha, ha kevés az anyatej, tápszert adunk. Ahhoz volt még egy plusz valami, amit ha beleteszünk a cumisüveg nyakába, nem csöpög a folyadék, jól zár, viszont a másikhoz azt nem lehet használni.


Másnak is van ilyen gondja az aventes cumisüvegekkel vagy mi nem tudjuk jól rázárni?

S ha utóbbi igaz, akkor az elején hogy-hogy nem folyt ki belőle a nyakánál a folyadék?


2011. aug. 18. 22:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én is aventet használok. Van egy technika amivel nem csöpög(legalábbis nekünk bejött), amikor ráteszed a tetejét ne húzd meg rögtön, hanem előtte ellentétes irányba forgasd el, ilyenkor ugrik egy menetet(remélem érthetően írom), és utána kell ráhúzni. Nekünk is csöpögött amíg erre rá nem jöttem, azóta semmi baj nincs:-)
2011. aug. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
nekünk is mind2 féle van és nincs gond. de ha nektek is, akkor a méz színűre is rá tudod rakni a gumikarikát. nem tudom, lehet, hogy pont az a gond, hogy párszor túl rászorítottátok és szét ment a menete. csak tippelek
2011. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Mi is az Avent kezdőkészletet vettük meg, és mi nagyon elégedettek vagyunk vele. Mivel nekem mér nagy a fiam, 21 hónapos, már csak a tápszert issza belőle, de mi 13 hónapos koráig kihasználtuk rendesen, mert addig anyatejet ivott és cumisüvegből, mert hordtuk neki a tejet.

Sőt a tejtárolós kis poharakat, amiket a kórházban kaptunk a mintacsomagokban, is nagyon szeretem, nekem sose folyt ki belőle semmi. Akitől hordtuk a tejet, ő is olyan poharakban tárolta, mert ezt kérte tőle az ÁNTSZ (aminek most nem tudom, mi a pontos neve).


Summa summárom, mi az igencsak elégedett használók táborát szaporítjuk!

2011. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
3 Avent üvegünk van, ebből 1 mindig csöpög, 1 néha csöpög, néha nem.
2011. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

A tejszínűvel semmi bajunk, amihez a gyűrű van, csak a mézszínűvel, az csöpög.

Nem tudom, rá lett e nagyon csavarva, de férjemet ismerve, ő nagyon rá szokta csavarni az üvegekre a kupakot, szerintem a cumisüvegnél is.

A cumit van hogy még többször át is nézem, s jól van betéve.

próbáltuk azt is, hogy ellentétes irányba tekertük aztán csavartuk, de az se mindig vált be. Nem mindig csöpög, néha, van hogy folyik, s van hogy jó. S mindig ugyan úgy csavarjuk. Ezért nem értjük.

Nukos cumisüvegünk van, lehet ha nem veszik meg vaterán, feltettem, mert féltünk a cumizavartól, de lehet leveszem, s használjuk.

Már újat nem hiszem vennék, aventbe, talán még tomi tipiset.

De már 7 hónapos lesz, szóval olyan sokáig nem hiszem hogy használjuk. Az etetőcumi mérete befolyásol szerintetek? mondjuk mostanában a vizet 2-esből adom neki, de egyesből adom akkor is ugyanígy járunk, hogy néha csöpög, néha nem.

2011. aug. 19. 12:03
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a cumi mérete nem befolyásolja, mert azon csak a lyukak változnak, de maga a cumi ugyanúgy illeszkedik a gyűrűbe. ELVILEG. Mert valamiért mégis folyik, tehát nem illeszkedik úgy, ahogy kéne. :S De ez nem a méret miatt van.
2011. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha mar a raszoritasrol esett szo. Lehet, hogy ugy van, ahogy mar irtak, nagyon erosen csavarjatok ra es az elrontja a menetet. Mi epp csak annyira csavarjuk ra, hogy szoruljon, de nem huzzuk meg, ha erted mire gondolok.
2011. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!