Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aventes cumisüvegből mindenkin...

Aventes cumisüvegből mindenkinek csöpög a folyadék?

Figyelt kérdés

Vettünk aventes cumisüvegeket, s mikor visszavittük, azt mondták, jók, csak mi nem zártuk rá normálisan. Vettünk egy másikat, s egy db-ig jól működött, hiába úgy zártuk rá, mint most, de mostanában abból is el kezdett kifolyni a víz.

Méz színűt vettünk, azt használjuk víz adására. Mellette vean egy tejszínűnk is, azt mostnában vettük, de abba néha, ha kevés az anyatej, tápszert adunk. Ahhoz volt még egy plusz valami, amit ha beleteszünk a cumisüveg nyakába, nem csöpög a folyadék, jól zár, viszont a másikhoz azt nem lehet használni.


Másnak is van ilyen gondja az aventes cumisüvegekkel vagy mi nem tudjuk jól rázárni?

S ha utóbbi igaz, akkor az elején hogy-hogy nem folyt ki belőle a nyakánál a folyadék?


2011. aug. 18. 22:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

22.56-os vagyok. Dettó ugyanígy van nálunk is. Én már mindig beleteszem az üveget egy zacsiba, és úgy a táskámba, mert már párszor eláztatta a cuccaimat. :S

De az rejtély, hogy ha folyik, akkor miért nem állandóan, mert akkor legalább tudnánk valami okát? De így... nehéz rájönni. Főleg, hogy én pl. mindig ugyanúgy (ugyanolyan erősen) csavarom rá az üvegre.

2011. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Van itthon nukos üveg arról vélemény? menyire jó?

Úgy látom, nemcsak mi jártunk így. Bár használtunk az aventes után nukosat, de cumizavaros lett, mivel nem tudjuk, attól volt-e, így visszaálltunk az aventre, mert állítólag csak az van, ami hasonló az anyamell formájára.

2011. aug. 18. 23:07
 13/27 A kérdező kommentje:

legalábbis nekünk ezt mondták. Bár nem tudni. Van egy nagyobb nukosunk, az még nem lett befogva, mert gondolom a kicsi kevés lenne később. De nem tdom érdemes-e befogni vagy még a tomi tippit s babylove-ot hallottam h jók.

Már nagyon ott tartok, lehet váltunk.

2011. aug. 18. 23:09
 14/27 anonim ***** válasza:

A Nukot nem ismerem, én eddig kitartottam ennél, még ha sz.r is. :DDDD A csöpögős-táskaeláztatós voltam. :)

De most már jó lenne valami másik fajta után nézni, mert már nekem is elegem van...

2011. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
A tejszínű nem csöpög, de még egyszer nem vennék már aventet. A nukról is tudom, használtam, nem csöpögött, az jó volt, csak mikor cumizavaros lett, szóltak, vegyünk aventet, mert attól nem lesz az, s a nukra gyanakodtunk így. Viszont nagyon gondolkozok azon vagy a tommi tipin.
2011. aug. 18. 23:11
 16/27 anonim ***** válasza:
Aventnél csak a márkát kell megfizetni,sajnos nem a minőséget.Én is bevásároltam belőle még szülés előtt,főleg a szuper tejtároló poharakból.Jöttünk haza a kórházból,és hoztam haza a lefejt tejet benne,és itthon arra lettem figyelmes,hogy az összes létező iratom,terhes kiskönyvem,zárójelentéseink tejben úsznak.Ezzel nagyjából véget is ért a közös pályafutásunk az Aventtal.
2011. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
volt hogy nekem is csopogott, de nem zartam le rendesen. az elejen omlott is belole. de tudtam az en hibam. es ujra raraktam. nekem az a fajta van amihez van a potgyuru. en tomme tippeet hasznaltam az elejen, aztan nuck, nuby, es avent. nalunk nem lett cumizavaros pedig mindegyik mas. ha valtanal es a nubyt vagy nuckot ajanlom. nalunk nagyon bevallt. en teaztatok aventbol, meg a sima tapszert kapja belole, nubybol meg folyekony tejpepet adok. imadja a nubyt.
2011. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
A tejfehér, gyűrűvel ellátott Avent cumisüvegeket használjuk, nekem még soha nem csöpögött egyik sem. Lehet, hogy jó szériát fogtam ki? 7 hós.
2011. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nekunk van a mezszinu is meg a tejszinu atlatszos is, es soha nem csopogtek. Azokban razom ossze a tapszert, mert a Dr Brownosban csak keverni lehet, razni nem, kulonben folyik - ez van a hasznalatijaban. Csak azert valtottunk Dr Brownsra, mert szegeny csoppem kolikas lett, es allitolag a Dr Browns a legjobb ellene. Be is valt :) Ha nincs a kolika, meg biztos, hogy Aventet hasznalnank.

Az aventes tarolopoharak se csopogtek soha. Igaz, mindig ugyelek, hogy ne dolhessen el a taskaban.

A cumi reszt rendesen belehuzod a gyurube?

2011. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Az Avent nekünk se jött be, csöpögött is többször és 1 hónap használat után még valami szagot is éreztem az üvegeken amit nem lehetett eltüntetni még a sterilizálással sem. Az összeset kidobtam és lecseréltem MAM-ra, ezzel nagyon meg vagyok elégedve, a babám is szereti.
2011. aug. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!