Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesség alatt derült...

Akinek terhesség alatt derült ki a pajzsmirigy alul működése, és kapott rá gyógyszert, hogy derült ki, és érzett utána valami változást? Baba egészséges lett?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem már korábban kiderült, de az adagot kellett menet közben növelni. Baba makk egészséges:)

Nővéremnek már megszületett a fia, amikor kiderült (és gyaníthatóan nem új keletű volt), gyermek egészséges.


Gyógyszer után: nyakam nem fájt (megszűnt az állandó gyulladás), hajhullás mérséklődött, nem híztam

2011. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem túlműködés derült ki.

8 hetesen a rutin vérvétellel.


nagyon fontos az alulműködésnél, leginkább az első trimeszterben, hogy kapj gyógyszert, mert a magzatnak még nincs saját parjzsmirigye, ami termelné a neki szükséges hormont.


nálam sajnos az SzTK elkeverte a vérvizsgálatom eredményét, így csak a 12. héten jutottam hozzá a lelethez, így gyógyit csak újabb vérvétel után, a 14. héttől szedek.

1 hónap alatt, gyógyival tökéletes a laborértékem. amúgy semmi tünetem nem volt, csak a vérvizsgálattal derült ki.

én biztos, ami biztos, ezek után az istenhegyi magánklinikára mentem terhességi genetikai uh-okra, Hajdú Kridztina genetikushoz. (15 ezer ft, 2D+4D, nagyon nagyon alapos vizsgálat. és még dvd meg fotó is jár)


23 hkm

2011. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!