Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerkőcötök mennyi idős...

Gyerkőcötök mennyi idős korában állítanátok meg az időt?

Figyelt kérdés
Tudom, minden kornak megvan a maga szépsége, de mégis, mikor...?
2009. ápr. 15. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ÉN most, két és fél éves, s olyan 2-2,5 korban...most olyan ari, beszél stb, szeretetét annyira kimutatja::)Imádom ezt az időszakot
2009. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Talán sosem....:)Még csak 3 hónapos a fiacskánk,első babás család vagyunk ezért nincs is nagy tapasztalatom-egyenlőre.Ezt azért írtam,mert szerintem -ahogy te is írtad- mindig lesz olyan pillanat,ami örökre bevésődik,mert olyan édes a baba...Már most izgulok,hogy milyen lesz a személyisége,mit szeret majd -mit nem...

Egyébként tökjó találmány a fényképezőgép,a kamera :D mert így egy kicsit lehet nosztalgiázni idős korunkban.

2009. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én a csecsmökórra vágytam
2009. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat az elso 3 ev a legtunderibb, tenyleg!

Ugyhogy a 3 evnel meghuznam a strigulat, es szuletesetol a 3 eves koraig ujraelnem a dolgokat.

Bar, majd meglatod az ovis idoszak is tunderi lesz, amikor minden delutan elmeseli neked, hogy kivel mi tortent az oviban, es mindig mindent tudnak!!!

2009. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet nosztalgiázni a felvételeken de nem is tudok vele betelni mert azok ugy tünnek hogy pillanatok még, még többet kívánék mindem másodpercet meg örökitenék ha lehetne.
2009. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem szabad ilyet kérdezni!
2009. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én két helyen "rögzítettem" volna a fiamat:)) persze nem lehet és ez abszolút gyerek függő:)

Szóval csecsemőkorában olyan 7-8 hónaposan, mászott mindenhová utánam, már fix napirendje volt, kinyílt a világ számára (addig inkább az a fekszek és csak nézek típusú baba volt eleinte meg baromi hasfájós volt és szinte csak sírt).

Szóval ott nagyon jó volt olyan 1 éves korig.

Ekkor mikor 15 hósan nekiindult a világnak és az akaratát próbálgatta az nagyon nehéz időszak volt mert utáltam mindig korlátozni mert persze attól még hisztizett ugyanakkor nem értette mit is kérünk tőle, és mit nem szabad és miért.

A következő "rögzítési pont" meg az mikor ovis lett, már szépen beszélt kérdezgetett értelmes emberke lett:))

(Elég soká kezdett beszélni.)és kedvelték az óvónénik meg a gyerekek is, mert nagyon barátságos volt:)

2009. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!