Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az éjjel hatalmas cuppogásra...

Az éjjel hatalmas cuppogásra ébredtem, a kisfiam álmában szopizott. Ez azt jelenti, hogy éhes volt, vagy egyszerűen valóban csak azt álmodta, hogy szopizik?

Figyelt kérdés
Nem ébredt fel, de én ettől függetlenül megszoptattam.
2009. ápr. 15. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 9 hónapos és még szopizik kétszer, de álmában sokszor megfigyeltem, hogy szopik nagyon édes ilyenkor, de szerintem nem éhes legalábbis ő nem szokott felébredni miatta.
2009. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csinálja, nem éhes, csak álmodik. Ha cumival alszik el, vagy cicin, akkor szokott előfordulni. Szerintem ne keltsd fel szopizni, ha éhes lesz, akkor úgyis felébred.
2009. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon édes ilyenkor. Mióta megtalálta a kezeit, azóta nem kell neki a cumi, de sokszor úgy alszik el, hogy tömi a szájába a mancsát. De azt hiszem legközelebb megvárom, míg egyértelművé válik, hogy éhes-e vagy csak álmodik.
2009. ápr. 15. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam még néha 3 évesen is cuppogott álmában, járt a szája, édes volt. Imádott szopizni, és még ekkor is arról álmodott:-)
2009. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!