Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mi a foglalkozásotok?...

Anyukák, mi a foglalkozásotok? Mit dolgoztatok a gyed vagy gyes elött? Vissza vár a munkahelyetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 00:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Én könyvelő vagyok. Szerencsésnek mondhatom magam, mert visszavár a munkahelyem, és a kisgyermekeseket is megfelelően kezelik. A helyemre sem vettek fel senkit... :-) 2 évet leszek itthon!

Szerintem nem az ilyen nagy cégekkel van a gond, hanem a kisebbekkel (Bt., KFt.), de lehet nem jól gondolom.

NEkem az ismeretségemben is, akik nagy Rt-nél dologztak, mindekit visszavettek.

2009. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Én irodavezető vagyok e KFT.-nél most lesz 1 éves a fiam 21-én. A héten derült ki,hogy lesz kistesó is :-) De azt mondhatom,hogy várnak vissza. És az én helyemre sem vettek fel senkit. Úgy terveztem két évet leszek itthon de most már úgy néz ki,hogy 4 lesz belőle.
2009. dec. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szoftverfejlesztő vagyok. A gyed/gyes előtt is javarészt itthon dolgoztam. Ez gyes alatt is megoldható. Akkor dolgozom, ha alszanak. :)
2009. dec. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyomozó vagyok. Hát, nem nagyon várnak vissza, mert már a kisfiam 6 hós korában behívtak, hogy jó lenne a helyem másnak, vagy menjek vissza dolgozni. Kinek kell egy 2 gyermekes anyuka? Jövő télen szeretnék munkába állni ismét.
2009. dec. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pultos voltam egy étteremben, vissza is mehettem volna, de közben elkezdtem tanulni, most nappalis egyetemista vagyok.
2009. dec. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Intenziv osztalyon voltam nover. Visszavarnak, de nem megyek, a kovetkezo baba a pocakomba van, 16 hetes.
2009. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
újságíró vagyok, a munkahelyemre nem vettek fel senkit, de két év múlva visszavárnak. Viszont két év múlva én kistesót szeretnék inkább. Ez nem hiszem, hogy tetszeni fog nekik.
2009. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kiemelt ügyfélkapcsolatos voltam egy kft-nél. És gyártás vezető-szervező.

Mindkét munkakört én láttam el, amíg el nem mentem lombikra.

A főnökeim drukkoltak, sikerült, 6 hónapos a lányom, két évet szeretnék itthon lenni vele vagy többet, ha jön a tesó közben.

Visszavárnak, de nem a régi munkakörömbe, hanem marketing vezetőnek. Az előző munkaköröm 24 órából 26 volt, nem túl gyerekbarát...

2009. dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

egy cipőboltban dolgoztam,már a TGYÁS alatt lejárt a 3.hat.szerződésem,így hiába 14hónapos a fiam,nincs hova visszamenni.Persze nem is tudnék,hiszen 17+6hetes babás vagyok újra.

előre félek,hogy hova kellek majd 2 gyerekkel?!

2009. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én boltvezető helyettes voltam mielőtt táppénzre mentem. Visszavárnak a munkahelyemre, de már nem helyettesként. :S (13 hetes km)
2009. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!