Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mi a foglalkozásotok?...

Anyukák, mi a foglalkozásotok? Lesz hova visszamennetek dolgozni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Operátor voltam előtte, a szakmámat sajnos nem csináltam meg! Nem akartam, de ha nem lesz más, kénytelen leszek ide visszamenni! Ebben az esetben, egyenlőre váltott szakban fogunk dolgozni az Apukával, mert a bölcsikben nincs hely!
2010. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem lesz, vagyis nincs.

A szakmám postaforgalmi, de már rég nem abban dolgozom. Szülés előtt 4 órában voltam egy nyílászáró szaküzletben, ami jogutóddal megszűnt, de ott nincs hely...

Szóval keresés a nulláról, két kicsivel...

2010. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sajna az én munkahelyem is megszűnt, szóval GYES után kezdhetek keresgélni...hiába vagyok diplomás, nagyon nehéz feladat lesz...:(((
2010. szept. 24. 22:21
 4/19 anonim ***** válasza:
Könyvelő, van hova visszamennem, visszavárnak.
2010. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ÁPolónő vagyok, nekem is van hová visszamennem, vagyis lesz is, mert most dolgozom, de megint terhes vagyok.
2010. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Csecsemőgondozó vagyok. Bölcsiből jöttem gyesre, visszahívtak oda, de találtam jobbat, családi napköziben, így váltottam. Még egy évig gyesen leszek meló mellett.
2010. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jogász vagyok, nem is hagytam abba a munkát, dolgozom itthonról, meg heti egy napot bejárok, babám 4 hetes kora óta. Most öt hós. Másképp nem lehet, nem mondhatom az ügyfeknek, hogy most akkor 3 évig ne keressenek, mert utána kezdhetem előről az egészet. Nem beszélvve arról, hogy én magamnak adom a fizut, ha nem dolgozm, nincs miből.
2010. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Operátor voltam, de 3 műszakban :-(

Várnak vissza, de ezt a munkarendet már nemigen szeretném/tudom vállalni. Remélem lesz más lehetőség a cégen belül. Ha nem, majd váltok :-) bizakodó vagyok.

2010. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
angoltanár vagyok és van 'státuszom', így van hova visszamennem (bár most jön a kistesó 5 hét múlva, így ez most tolódik). Úgy tudom, a másodállásomba, a nyelvsuliba is visszavárnak.
2010. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

fodrász voltam!várnak vissza,de nem megyek,mert messze van igy,h már babám van!az se biztos,h abban akarok már dolgozni,mert nincs kedvem elölröl kedzeni több év munkáját:vendégeket gyüjteni mellette fizetni a széket,a járulékokat ill a vállalkozást,anyagkölcség,stb...

sokba van az újra kezdés,de ha sikerül alkalmazottként elhelyezkednem fix fizuval és nincs gondom a többire akkor meggondolom!van azon kivül még 2szakmám:ruházati eladói és botvezetöi!lehet,h azokkal megprobálkozom,de nem biztos,h jobban járok velük,mert azokban viszont egy percet se dolgoztam igy tapasztalatlan vagyok!ezt még ki kell találnom mi lenne a legjobb megoldás,h anyagilag is jól járjunk és idöm is legyen a csemetémre!

2010. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!