Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » CICIFÜGGŐ babák Anyukái mikor...

CICIFÜGGŐ babák Anyukái mikor tudtátok elválasztani a kicsiket. Illetve magát választotta el vagy küzdeni kellett vele? Hogy viseltétek? Meddig volt napi szinten 3-nál több szopi? Tesó érkezésekor nem szeretett volna újra cicizni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
cigifüggőt olvastam :D
2011. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
két és fél évesen választottam el,egy gyógyszertől hasmenésem lett és neki is.Nekem már egy pár hete teher volt.Két nap sem tellt bele, nem is kereste,pedig függő volt rendesen.A mai napig nagy tejivó, az ízét szereti.
2011. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 évesen. Egyre kevesebbet, aztán magától nem kérte.
2011. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 xStefix ***** válasza:
40%

Cicifüggő ugyan sose volt az enyém, de sokáig kitartott. 40 hónaposan hagyta abba, magától, lassan, úgyhogy ő sem volt kicsi. Én nem pártolom a "küzdés" árán történő elválasztást, mert szerintem az annak a jele, hogy még nem elég érett rá. Sokkal jobb mindenkinek, ha a gyerkőc fokozatosan szokik le róla. Ez idő- és energiaigényesebb ugyan, de sokkal kíméletesebb neki is, nekünk is.

Arra emlékszem így hirtelen, hogy másfél évesen hagytuk el a 4. szopit, akkor álltunk át a 3-ra, aztán 26 hónaposan a reggeli-estire.

Mivel én ilyen beállítottságú vagyok, egyáltalán nem zavart, sőt, örülök, hogy ilyen sokáig sikerült.

Kistesó nálunk nincs.

2011. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
A lányom végig szopizott amíg a tesója pocakban volt, majd a két gyerek együtt, tandemben (pont két év van köztük). A lányom 3 hónappal a harmadik szülinapja előtt hagyta végleg el a cicit, addig szépen fokozatosan kérte egyre kevesebbet. Legtovább az esti szopi maradt meg, aztán lassan kezdett az is elmaradozni, volt, hogy napokig nem kérte, aztán megint igen, végül teljesen elhagyta, egyetlen sírás, probléma nélkül.
2011. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
6 évesen választottam el, mikor iskolába ment.
2011. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
atyaúristen!!! 6 évesen???? ez beteges!
2012. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsöff85 ***** válasza:
Stefix akkor te nem igény szerint szoptattál ezek szerint. Mert iszsz babánál nincs olyan h 3. Meg 4. Cici.....
2017. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!