Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek elválasztani...

Mikor kezdtétek elválasztani gyereketeket? és melyik szopi volt elöször elhagyva? és hogy folytattátok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én először az ebédet hagytam el, tápszert (később főzit kapott helyette), utána a tízórait, az uzsit, aztán az esti helyett is tápszert kapott, végül a reggeli is tápszer lett.

6 hónaposan szoptattam utoljára reggel

2010. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hozzátáplálás kezdetére gondolsz,vagy teljes elválasztásra? Én 6 hósan kezdtem neki enni adni, először a tízórait váltottuk ki, majd az ebédet, utána az uzsit.15 hónapos reggel este szopizik még, és délelőtt is cicin alszik el, meg még éjszaka is kel 1-2x.
2010. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiam elválasztotta magát 21 hónaposan, 14 hónapos lányom még egyenlőre szopik, nem tervezem elválasztani.
2010. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válszt, én szoptatok és nem szeretnék tápszerre átváltani. 1 éves koráig tervezem a szoptatást,és kiváncsi lennék, ti milyen ütemben áltatok át csak szilárdt táplálékra.
2010. máj. 17. 12:51
 5/6 A kérdező kommentje:
12:41-es és a tizorai után mikor hagytad el az ebédet?
2010. máj. 17. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 5 és fél hósan kezdtem hozzátáplálni: először az uzsit váltottuk ki gyümölcs + tejpéppel. 7 hónaposan két nap alatt kiváltottuk az ebédet: főzelék + hús. A többi 4 étkezés még cici. Most 7 és fél hós a Kisfiam. Még várnék 9 hós koráig a következő étkezés kiváltásáig.
2010. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!