Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második baba érkezésekor Apa...

Második baba érkezésekor Apa külföldön lesz fél évre dolgozni. Volt/Van valaki így? Hogy bírta/bírja?

Figyelt kérdés
Nem lesz itt sem a születésénél, sem az első pár hónapban. Egyszer jöhet haza.
2010. jún. 16. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a párom csak heti egy napra nem tud hazajönni...minden bajom van!

nem tudtok Ti utána menni?

nagyon sajnállak!!!!!!!

2010. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most szültem nemrég(februárba)apa nem volt itt...sajnos.jelenleg is kint van.meg kell szokni!be kell így állni.milyen messze van?
2010. jún. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Együttérzek Veled! Bár nekünk első baba volt -januárban született- de borzasztóan nehéz volt. Teljesen egyedül voltam a várandósságom ideje alatt is, szülésnél is, és még utána 3 hétig. Bennünket rettenetesen megviselt, a férjemet is, és engem is, és természetesen ezáltal a Babánkat is. Nagyon sok erőt,és kitartást kívánok Nektek! El fog telni, csak erre gondolj. A férjem nem is jöhetett haza, és így még rosszabb volt. Gondolom a párod katona. Neki sok szerencsét!
2010. jún. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, katona. Nálatok is külszolgálat volt?
2010. jún. 18. 08:50
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja, és nagyon köszi, hogy írtatok!

Jó tudni, hogy nem vagyunk teljesen egyedi eset...


Végülis végiggondoltam, meg beszéltük is, hogy legalább én tudom, hogy a férjem szeret bennünket, és várhatom haza. (Azokhoz képest végülis mennyivel jobb, akik hasonló helyzetben vannak, de a férjüket nem is érdekli igazán, mi van velük.)

2010. jún. 18. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:
második vagyok!én már 16 éve csinálom,de ő vállalkozó,nálunk haza tud jönni ha akar meg ha olyan helyen van...ne legyél ideges,nyugodj meg,hogy a baba is nyugodt legyen!!!kitartást!gyere sokszor ide,és beszélgess velünk:-)
2010. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!