Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell érteni a tejes...

Hogy kell érteni a tejes dolgokat?

Figyelt kérdés
Elvileg 1 éves kor alatt nem lehet adni. De túró, 8 hónapos kórtól adható joghurt, natur joghurt, illetve a tejpépek, tápszerek is tartalamaznak tehéntej származékokat. Valaki érti ezt, mert én már nem tudok ezen elmenni. Mit adhatok,és mit nem neki. Egyébként 8 hós múlt.
2009. ápr. 15. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez jó kérdés. Lányom 8 hónapos elmúlt, hogy kapott tejterméket. Rejtett tejallergiája van, most 3 éves. Talán emiatt lett allergiás? Bár nem kapta túl hamar. Amúgy atópiás alkat, tehát lehet így is úgy is az lenne :( Fiam 9 hónapos és amíg lehet, kihúzzuk, hogy ne kapjon tejterméket. Bár már nagy segítség lenne, ha uzsira tudnék neki joghurtot adni, de legalább 1 éves koráig ki szeretném húzni. Nehéz most eligazodni hozzátápi ügyben :(
2009. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor én születtem akkor is voltak már kicsomagolt dolgok és akkor is adtak már a gyerekeknek,sztem nem minden ezen múlik.Elővigyázatossággal sztem nem lesz semmi baja.Viszont az sem jó ha nem kezded el időben kóstoltatni,mert akkor később nem fogja megenni sztem.Bár a barátnőm ezzel nem ért egyet mégis minden könyv írja,hogy nyugodtan lehet neki adni7-8 hónapos korától a túrót,natur joghurtot,persze csak egy picikét a kajájába.Én néha adok neki ,remélem nem lesz semmi gond emiatt,bár én sem vagyok egy beteges alkat meg apa sem,szval sztem nem kell annyira félni mindentől.Mondjuk nekem nagyon örökmozgó a gyerek és muszáj a tápérték is,mert különben állandóan éhes lenne.
2009. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!